bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    geceleri şifresiz güzel konserler yayınlayan kanal.
    1 ... koko
  2. 2.
    ilk çıktığı zamanlar sesi şifreleyemiyorlardı.maçı açar radyo niyetine dinlerdik.
    8 -1 ... i m from absürdistan
  3. 3.
    şu sıralar gündüzleri at yarışlarının yayınlandığı gece olduğunda eski konserleri veren ve hala bu kanal için para ödeyen varmı diye düşündüren işlevini yitirmiş kanal...
    ... pink floyd
  4. 4.
    A takımı dizisini yeniden yayınlayıp biz zamanın pazartesi akşamlarına götüren kanal.
    2 ... alibet
  5. 5.
    futbolu tekelleştirdiği zaman insanları kahfelerde maç izlemeye mecbur etmiş kanal.
    ... palta
  6. 5.
    -olum napıosun,ne bu izlediğin
    +cine5,playboy kanalı
    -salak mısın bişey gözükmüyo (kanal şifreli olduğu için,ekran karıncalıdır)
    -gözlerimle şifre çözüyorum..
    +hastasın sen!

gibi diyaloglara sebebiyet vermiş olan tv kanalı.ayrıca eski popüleritesini çoktan kaybetmiştir.
    2 -1 ... febe
  7. 6.
    nerede o eski cine5 diye iç geçirmemize sebebiyet veren kanal.
    1 ... trinfr
  8. 7.
    (bkz: playboy tv)
    1 ... t bag
  9. 8.
    şifreli yaptıkları yayın daha çok reyting alan kanal
    1 ... fewzi1907
  10. 9.
    küçüklüğümüzün kanalıydı.Eve bir decoder almıştık 30-40 kişi maç izlerdik.Birde o zamanlar galatasaray hep şampiyon olduğu için daha bir zevkliydi cine 5 izlemek.Tabi sonra teleon bastı parayı maçları cine5'in elinden aldı.Fakat teleonda şifreleme sistemi b.ktan olduğu için muazzam bir zarara uğradı ve klüplere olan borcunu ödeyemedi.Sonra bir devre arası digitürk maçları satın aldı ve günümüze kadar devam ediyor.Son ihalede sansui free tv maçları almaya kalktı ama digitürk bastı parayı gene aldı maçları.Artık bir 10 senede bırakmaz.Benim anlamadığım böle kalitesiz bir lig için neden bu kadar para verdikleri.Ben evde açıyom tv'yi izliom premier ligi,la ligayı çok daha güzel.Bizim maçlarıda sonra veriolar zaten hem bide radyodan dinliyorum.Boşverin almayan digitürk falanda gene şifresiz versinler maçları
    1 -1 ... tsigalko