bugün

bir sex shop açsam, düşünmeden koyacağım isimdir.
dandik bir teoloji ve psikanaliz dergisi.
şu sıralar havalardan yada sulardan anlayamadım benim için çok yüksek seyreden dürtü.
erkek icin testesteron, kadin icin ise vucuttaki ostrojen miktari ile paralel olcude yukselen ve azalan, karsi cinse dokunma, koklama, opme , yalama , emme ve gomme ic gudusunun ismi .
sol frame'den aşağı doğru akan şey. "akmak", "şey" falan dedim gördünüz dimi ? bana da bulaştı galiba. kim kardashian'ın göt resminin paylaşılmasından sonra koptum galiba.
(bkz: liboş)
aşık olduğunu sanan bir çok kişinin içinde bulunduğu durum.
savaşmak ve sevişmek için gerekli dürtü.
bunun baş düşmanı pamuklu don pazen tarzı rahat ve sağlıklı giyimdir. dünyanın afrodizyakını damardan serumla ver, ben o pamuklu don veya pazen pijamayı gördüğümde aseksüel oluyorum arkadaş.
dünyadaki yüzde 94 erkeğin bağlı olduğu bir örgüttür aslında libido.tüm erkekler bu örgütten aldıkları emir ile kadın seçer yada kadınsız ellere kalırlar.bu örgüt dünya tarihini bile etkilemiştir baltalı bile bu örgüt için ruslara zılgıt atmıştır. ilk erkeğin oluşması ile başlamıştır bu örgüt hayatına ve son erkek kalana kadar da devam eder yoluna.bazen agresif olduğu dönemler olur bu örgüt bir erkeğe çok kadın ile beraber olma emri bile verir. evli erkeklere başka kadınlar peşinde koşma emri verir belli sürelerde. erkekler ortalama olarak 14-15 yaşlarında bu örgüte katılırlar, yaş 55-60 arasında örgüt kullandığı erkeği bıraksada erkek örgüte üyeymiş gibi devam eder. yaşlanınca örgüte üye erkekler iç geçirmeler ile fiiliyatlara katılır, örgütün parolası yetmez daha fazla dır.
örgüte üye olan herkes kendini cm'lerce büyük silahları varmış edasında ve çok profosyonel olmuş edalarında yaşarlar.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.