1. 1.
  2007 formula 1 sezonunda mclaren-mercedes'te fernando *alonso'nun yanında 2. pilot olarak yarışacağı açıklanan 2006 gp2 şampiyonu pilot.kendisi formula 1 de yarışacak ilk siyahi pilottur.
  1 ... tifosi
 2. 2.
  12 yaşından berimclaren takımının ve ron dennis in destekledigi, geçen sezongp2 de şampiyonluk yaşamış ingiliz pilot. oldukça hırslıdır ve gerçekten yeteneklidir. ama şimdiki işi çok zordur. fernando alonso, kimi raikkonen gibi gerçek formula 1sürücüleri ile yarışacaktır. mclaren takımı riske girip hamilton u alonso nun yanına ikinci pilot olarak getirdiler. ingiltere damon hill den sonra formula 1 de şampiyon pilot çıkaramamıştır. damon hill den sonra gelen en iyi ingiliz jenson button her ne kadar yetenekli olsada honda takımında kariyerinde de toplam 1 birincilik elde etmiştir. *
  1 ... iysr
 3. 3.
  formula tarihinde yarışacak ilk siyah pilot olacaktır.
  1 ... iysr
 4. 4.
  2006 yılının en iyi çaylak pilotu ünvanını kazanan yarışçı.
  ... salca
 5. 5.
  1985 doğumlu olup McLaren takımında alonso ile takım arkadaşı olacak büyük ve heyecan verici yetenek. bir nevi McLaren takımına yapılan bir gençlik aşısı, umarım camiayı ayaklandırır.
  -1 ... silver suser
 6. 6.
  umarız gelişi erken olmamıştır dediğimiz formula 1 yarışçısı.
  ... bohemian rhapsody
 7. 7.
  2007 sezonu başlangıcı için gayet başarılı bir sıralama turu geçirip avusturalya gp'sine 4. sırada başlıyacak olan pilot.
  ... rapunzel
 8. 8.
  (bkz: adam olacak çocuk bokundan belli olurmuş)
  3 ... bohemian rhapsody
 9. 9.
  hafiften barack obama'nin genclik haline benzeyen, simdilik umut sacan f1 pilotu.
  ... curufinwe
 10. 10.
  super yetenekli caylak..gelecegin formula 1 yıldızı..
  ... and the oscar goes to