bugün

derin ulu modları kaldırmış bu başlığı sanırım. sebebi bilinmez, vardır hesapları.

yarış pilotu.

düdüt: biri uyardı, kimi raikkönen'e taşınmış başlık. derin ulu falan yokmuş, hayallerim yıkıldı.
Yarış pilotundan ne istediniz lan, valla çok ilginç insanlar tanıdım şu ortamda.
Bi insan 7 rakamını yazarken ortasına çizgi çeken insana orospu çocuğu der mi? Ona takan ruh hastaları tanıdım. Bi insanı neden rahatsız eder bu durum ya.
Böyle adamların yazdığı yerde böyle yöneticilerin olması hiç garip değil.
Adettendir, (bkz: vitesi 1den sonra 2ye atan orospuçocuğu)
kimi başlıklar kalkar kimi raikkonnen.
mclaren'de david coultard ile takım arkadaşı olduğu yıllar efsaneydi.
Beyler mal olduğumuzu çaktırmadan entrylerimizi alıp gaçalım,
(bkz: Kimi raikkönen)
Jenson button ile birlikte f1 tarihinin en yakışıklı iki pilotundan biridir.
2005 Mclaren’den beri takip ettiğim buz adam lakaplı F1 pilotu. Sağolsun Serhan Acar sayesinde yarış esnasında kimi’nin takım direktörlerine attığı fırçalara da gülmekteyiz.
Sezon sonunda yuvasından ayrılacak ve F1 kariyerine başladığı takıma, Sauber'a, geri dönecek.

Üzüldüm. Schumacher'in Ferrari'den emekli olmasının ardından, takıma altın günlerini tekrar yaşatan pilot oldu. 2007 Brezilya GP'sini kazanması beni çok mutlu etmişti. Spa'daki performansına bir şey demiyorum, izleyen bilir.
ah gençliğim.
Altindaki arabanin hakkini veremeyen, yarisamayan ihtiyar.

Siktir git iste aq donemin gecti daha ne zorluyorsun.
2000li yılların efsane pilotlarından biridir. 2007-2009 yılları arasında felipe massa ile ferrari takımını sırtlamıştır. gönlümüzün kralıydı.