piyasayı karşılamayı bilen bir senarist. ve fakat buna rağmen eğlenceli buluyorum bu adamı. bir kere önemli bir oyuncu. sinemanın da tiyatronun da oyunculuk anlamında ihtiyaç duyabileceği türden. zira ali poyrazoğlu dönemlerinde oğlum çiçek açtı performansı akıllara kazınmıştır. senaryoları ise piyasa şartlarına göre tutulur olmasına rağmen kenarından köşesinden kolayına kaçıyor. kendini daha gişe kaygısız hissetse çok daha başarılı işlere imza atabileceğini düşünüyorum. bir de öğrenim hayatı boyunca birçok üniversitede oyalanmış bir abimizmiş kendisi.
daha önceleri tiyatrocu yönü ile bilinirken, sonraları senarist olarak da sinemaya hizmet etmeye başlamış, o şimdi asker, neredesin firuze, hacivat karagöz neden öldürüldü gibi filmlerin senaristi olup, aynı zamanda pek çok kişi tarafından benimsenmemiş olsa da, bir o kadar kişi tarafından da sevilip, bağra basılmış dizi olan aile bağları'nın da senaristi olan kişiliktir efendim bu şahıs... aynı zamanda, türkiye sınırları içinde en çok fakülte, üniversite yarım bırakan kişilerden de birisidir...
bir sürü magazin programında, en son da mynet'te taksim'de alkollü resimlerini gördüğüm adam. Sanki intihara teşebbüs etmiş gibi haber yapmışlar, biraz içkiyi fazla kaçırmış o kadar.
yazdıgı ve oynadıgı tüm filmlerini izlediğim,o simdi mahkum da uyanık numarası yapan salağı muhtesem oynamıs yetmemiş birde numan kolsuz yaratmıs erkan can a hayran bırakmıs(tabi üstadın oyunculuğıda süperdi) senarist ve oyuncu.
twitter'da girdiği kısa ve net yazılarla yerlere yatıran herif. zeki bi herif.
twitter'da referandım hakkında harika yazılar yazan tiyatrocu ve senarist.*
bu gece disko kralı programına katılmış oyuncu/yazar. eskiye nazaran ciddi duruşu ile bende merak uyandırmış kişidir. *
heberler programında her akşam birilerine fena giydiren oyuncu.
kendisini twitter'dan daha iyi tanıma fırsatı bulduğum en son yazdığı'' onur, tiyatro, yavşaklık ve nedim saban'' yazısıyla takdirimi toplamış olan baba adamdır.
Oha dedirten abidir. 5 ayrı üniversitede tam 14 bölümde okumuş , hiçbirinden mezun olamamıştır. Çalıştığı için bunlara konsantre olamadığını sonra da sallamdığını tabi askerliğin de bu kadar okumasına etken olduğunu açık yüreklilikle ifade etmiştir. Helal sana bu yollar Levent Abi..
türkmax kanalında yayınlanan heberler programının da senaristidir kendisi. hem oyunculuğu hem de senaryoları takdire şayandır.
yazdıklarıyla insanı büyüleyen, hala böyle gerçekleri söyleyebilen insanlar kaldığını hatırlatan ve arada esprili yaklaşımıyla gülümseten harbi insandır. mutluluk kaynağıdır, ayrıca hüzünlendirendir bazı zamanlarda..
heberler programındaki performansıyla ayakta alkışlanmaya değerdir. özellikle yorum sahneleri oldukça yaratıcıdır.
ölen oyuncusunun ardından utanmadan oyuncularını sahneye çıkaran nedim saban'a vermiş veriştirmiştir.
türkiye'deki başarılı sanatçılardan. hıncal uluç'a verdiği ayarda takdire şayandır.
hıncal'a verilebilecek en güzel cevabı vermiş yazar kişidir.*
polis teşkilatına açık mektup videosu izlenilmelidir. bu adam ironiyi ayarı harika kullanıyor ya. komedyen falan olmalı ayrıca daha fazla açık mektup görmek istiyorum.
çoğu kişi tarafından aykırı biri olarak görülse de, "hıncal'a açık mektup" ile öncelikle "insan" olduğunu ortaya koymuştur. gerisi lafı'ı güzaf.
kendisini birçok kez antalya nın derinlerinde magazinin, soytariliğin uğramadiği bir yarımada da görmüştüm. sohbet etme şansimizın hiç olmadiği kredi karti ekstrilerinin köyümüze kimsenin uğramadiği camimize geldiği mavi gözlü dev.
çok rahat ve olduğu gibi bir adam. twitter'da bile herhangi birinin hesabını takip edebiliyor yazdıklarını beğenirse. evet burada benim yazdıklarımı beğeniyor ve beni takip ediyor anlamı çıkarabilirsiniz.
çok pahalı olduğu için tiyatro oyununa gidemediğim ( oyun bana göre pahalı) tanıdık olan yazdığı filmler ile gülümseten karizmatik halimi nasıl bozabilirik derdiyle sağlıksız yaşayan kekova aşığı güzel abimizdir.
Tatlı senarist dertli solcu.
Zeki olduğu açıktır zira yahudi kanı taşıması yüksek ihtimaldir.
Rapçi Defkhan'ın "susamam" şarkısından çekilmesini alaya alıyor.insan çuvaldızı kendine iğneyi başkasına batırmalı! iki ay önce PKK'nın yerleştirdiği patlayıcı sonucu tunceli'de ölen iki çocuk için hiç bir şey demedi bu levent kazak! Aynı günler cezaevindeki Sırrı Süreyya Önder'i ziyaret etti Levent Kazak. Teröristbaşı katil Öcalan'a sempati gösteren;başkanım diyen;babası olarak gören sırrı süreyya önder'in selamını iletti sosyal medyadan. Böyle bir kimsedir levent kazak.
Bursa’da devlet hastanesindeki dahiliye doktorlarından biri.Hastalarıyla çok iyi ilgilenen doktordur.