1. 1.
  piyasayı karşılamayı bilen bir senarist. ve fakat buna rağmen eğlenceli buluyorum bu adamı. bir kere önemli bir oyuncu. sinemanın da tiyatronun da oyunculuk anlamında ihtiyaç duyabileceği türden. zira ali poyrazoğlu dönemlerinde oğlum çiçek açtı performansı akıllara kazınmıştır. senaryoları ise piyasa şartlarına göre tutulur olmasına rağmen kenarından köşesinden kolayına kaçıyor. kendini daha gişe kaygısız hissetse çok daha başarılı işlere imza atabileceğini düşünüyorum. bir de öğrenim hayatı boyunca birçok üniversitede oyalanmış bir abimizmiş kendisi.
  4 ... vernon sullivan
 2. 2.
  daha önceleri tiyatrocu yönü ile bilinirken, sonraları senarist olarak da sinemaya hizmet etmeye başlamış, o şimdi asker, neredesin firuze, hacivat karagöz neden öldürüldü gibi filmlerin senaristi olup, aynı zamanda pek çok kişi tarafından benimsenmemiş olsa da, bir o kadar kişi tarafından da sevilip, bağra basılmış dizi olan aile bağları'nın da senaristi olan kişiliktir efendim bu şahıs... aynı zamanda, türkiye sınırları içinde en çok fakülte, üniversite yarım bırakan kişilerden de birisidir...
  4 ... faidelibilgi
 3. 3.
  bir sürü magazin programında, en son da mynet'te taksim'de alkollü resimlerini gördüğüm adam. Sanki intihara teşebbüs etmiş gibi haber yapmışlar, biraz içkiyi fazla kaçırmış o kadar.
  1 ... fehimsiz ekmek
 4. 4.
  yazdıgı ve oynadıgı tüm filmlerini izlediğim,o simdi mahkum da uyanık numarası yapan salağı muhtesem oynamıs yetmemiş birde numan kolsuz yaratmıs erkan can a hayran bırakmıs(tabi üstadın oyunculuğıda süperdi) senarist ve oyuncu.
  2 ... jolieist
 5. 5.
  twitter'da girdiği kısa ve net yazılarla yerlere yatıran herif. zeki bi herif.
  3 ... abi deme lazim olur
 6. 6.
  twitter'da referandım hakkında harika yazılar yazan tiyatrocu ve senarist.*
  1 ... basketbol asigi
 7. 7.
  bu gece disko kralı programına katılmış oyuncu/yazar. eskiye nazaran ciddi duruşu ile bende merak uyandırmış kişidir. *
  1 ... no soporto el rap
 8. 8.
  heberler programında her akşam birilerine fena giydiren oyuncu.
  3 ... cany13
 9. 9.
  kendisini twitter'dan daha iyi tanıma fırsatı bulduğum en son yazdığı'' onur, tiyatro, yavşaklık ve nedim saban'' yazısıyla takdirimi toplamış olan baba adamdır.
  2 ... yercekimlikaranfil
 10. 10.
  Oha dedirten abidir. 5 ayrı üniversitede tam 14 bölümde okumuş , hiçbirinden mezun olamamıştır. Çalıştığı için bunlara konsantre olamadığını sonra da sallamdığını tabi askerliğin de bu kadar okumasına etken olduğunu açık yüreklilikle ifade etmiştir. Helal sana bu yollar Levent Abi..
  3 ... megajardel