bugün

bilgi üniversitesi' nde tüketici davranışları ve pazarlama yönetimi gibi dersleri veren bir öğretim üyesidir. Ayrıca "klan euro rscg communication co." nun kurucusu ve yönetim kurulu başkanıdır.
perşembe akşamları okan bayülgen' in sade vatandaş programında haftanın yorumunu yapan, yorumlarını kaçırmadığım kişidir.
kendisini bayaadır takip ediyorum bir şekilde. çok gerekli bir insan. etrafında olmak isterdim.ayrıca şöyle de şahane bir web sitesi vardır:

http://www.leventerden.com
ilk kez okan bayülgen'in sade vatandaş proğramında gördüğüm ve "okan nasılda can kulağıyla dinliyor kim acaba bu adam?" dememe sebep olan ve sona takip etmeye başladığım ,fikirlerini,yorumlarını dinlemekten büyük keyf aldığım çok zeki olduğunu düşündüğüm tanışılası insandır.
mezun stajyer sayısının kadrolu çalışanlardan fazla olduğu bir ajansın patronu olan kişi.
an iti bariyle okan'ın programında konuk olan ve reklamcılık ile medya üzerine oldukça bilgi sahibi öğretim üyesi.
ukala ve tatlı insan ama doğal da.
2007'den beri sürdürdüğü iAB(Türkiye interaktif Reklam Platformu) başkanlığından istifa eden reklamcı, öğretim üyesi.
http://www.radikal.com.tr/Radikal.aspx?aType=RadikalDetayV3&ArticleID=1047784&Date=30.04.2011&CategoryID=80
okan bayülgen'in ara ara programına çıkardığı kişi.
Medya kralı programında derya baykal'ın, mehmet ali erbil ile sınıf arkadaşı olduğunu söylemesi üzerine, "allah başka dert, keder vermesin" yorumuyla beni benden alan adam. Kesinlikle çok zeki.
aklında inanılmaz güzel hikayeler barındıran ve o hikayeleri müthiş üslubuyla bir o kadar da güzel anlatabilen sakallı insan.
reklamcılığın akademik kuklası. en azından reklamcılığın doğuştan gelen bir yetenek olduğuna inananlardanım. bu gibi tipler çok bilmişler korosunun zayıf insanlarıdır.
(bkz: istanbul kafası)nın sunucusu.
programı harika, izleyin.
ntv'de izledim bence son protesto hareketlerinden ötürü ketfi çok yerinde, adaım yüzünde engelleyemediği bir gülümseme vardı konuşurkan.
görmüş geçirmiş, bilen ve bildiklerini anlatan üstad. reklam, medya, işletme, istanbul gibi başlıklara, konularına hakimdir. kafası zehirdir.
suanda avea girisimci kulubunde moderatordur.
Istanbul a ufuk açicı ve artik banelleşen postmodern kısimlarıyla ilgili program yapan adam.
nasıl bu kadar itici olmayı başarabildiğini oturup kendisinden dinlemek istediğim akıllı adam. en itici sensin yahu.
görsel

Çok reyting alan çok güzel bir yazar (!)
Twitter arka plan resminde illuminatici olduğunu belli etmiştir.