bugün

entry'ler (1692)

çiftlik bank a para kaptıranların oy verdiği parti

en azından %50'sinin hangi parti olduğunu bliyoruz.

şahsiyet dizisi

Haluk Bilginer'e olan sevgimden dün akşam ilk bölümünü izlediğim puhutv dizisi. 3 bölüm birden yayınlanmış. birncis bittikten sonra ikinciyi izlemek içimden gelmese de devam edeceğim dizidir.

köpeğin bokunu poşetle alan zengin kadın

ayıp etmekte olan kadındır zira köpeğinin kakası için poşet gibi bir metaryal kullanmamalıdır, en azından poşet ile alacaksa da kloraplastın kilitli poşetlerini falan kullanmalıdır.. Zira fakir insanlar market poşeti ile toplamaktadır.

evli bir erkekle beraber olmak

evli erkeğin kesin boktan hayatına renk katmak için bir mola vermesi ile başlayan, sonra karısının kollarına dönüp hatun kişinin ağzına sıçılması ile sonlanan hadisedir.

brandon sanderson

Şuanda steelheart'ın devamı olan firefighter kitabını okuduğum yazar.
Daha önce elantris ve lejyon'u okumuştum. Fantastik sevenlere şiddetle tavsiye edilir.

üç aylar

yakıtın en yüksek olduğu Ocak Şubat Mart aylarıdır.

yazarların şu an dinlediği şarkılar

deniz tekin bende bir problem var.. ama akustik versiyon

kitap alıntıları

'Otur'' dedi Hüsamettin Bey, ''Anladım.''

''Haklısınız albayım.'' Oturdu. ''Fakat, Allah kahretsin, insan anlatmak istiyor albayım; böyle budalaca bir özleme kapılıyor. Bir yandan da hiç
konuşmak istemiyor. Tıpkı oyunlardaki gibi çelişik duyguların altında eziliyor. Fakat benim de sevmeğe hakkım yok mu albayım? Yok. Peki albayım. Ben de susarım o zaman. Gecekondumda oturur, anlaşılmayı beklerim. Fakat albayım, adresimi bilmeden beni nasıl bulup anlayacaklar? Sorarım size: ''Nasıl? Kim bilecek benim insanlardan kaçtığımı? Ben ölmek istiyorum sayın albayım, ölmek. Bir yandan da göz ucuyla ölümümün nasıl karşılanacağını seyretmek istiyorum. Tehlikeli oyunlar oynamak istiyor insan; bir yandan da kılına zarar gelsin istemiyor.
Küçük oyunlar istemiyorum albayım.''

Oğuz atay / Tehlikeli oyunlar

17 yaşındayım ve kendimden utanıyorum

cocuksun lan. git odana.

yazarların şu an dinlediği şarkılar

cem adrian sen yagmurlari sevdiginde.

en iyi hayatta kalma filmleri

12 years a slave dir su an aklima gelen.

şaban ali düzgün

su anda dort bir tarafta konusan ilahiyatci. keske din boyle ogretilseydi bu ulkede

anime izleyen insanların geri zekalı olması

anime izleyip anlayamayan cahil insan söylemi.

solculara bir şehir verip ne olacağına bakmak

Ovacık belediyesine bakınız, merakınız geçsin.

asgari ücretin 1300 tl olması

inşallah, sözünü tutar da yapar. en azından buna yarasın akp iktidarı.

not: asgari ücret almıyorum, asgari ücretlilerin nispeten daha iyi bir gelirleri olmasını istiyorum.

ben bu yazıyı devlet bahçeli ye yazdım

Demek ki neymiş, ona küskün buna küskün oturur köşede oturursan böyle olur. bence aldığın oya sevin çok bile sana.

mhp ye hiç oy vermedim, vermem de ama mecliste olmasını hep çok değerli buldum, Mecliste güçlü olmasını da öyle.

siyasi görüşüm aynı olmasa da bünyesinde değerli insanlar olan bir partidir.

Bahçeli Türk siyasetinde olmayan birseyi yapmalı, bu başarısızlığın tek sorumlusu olduğunu kabul edip istifa etmelidir.

devlet bahçeli nin istifa etmesi

gerceklesmelidir. yerini sinan Ogan a bırakıp artık hayatına seçmen olarak devam etmeli hatta akp ye oy vermelidir.

milliyetçi hareket partisi

Bahçeli nin küskün çocuk tavırları sonucu oylarını akp ye kaydirmis partidir. bravo.

türk lirasına tayyip erdoğan portresi eklensin

haklı taleptir
zaten tl yeterince değer kaybetti daha fazla değer kaybedemez.

eşin hamile olması

eşinizle korumasız seviştiğinizi ve yakında bebek bezi masrafınız olacağını gösterir.