1. 1.
  1. ing. seviye
  2. bir oyun dergisi
  2 ... mithy
 2. 2.
  incelemeleri ve düşünceleri benim fikirlerimi yansıtan dergi.
  ... anil teknik
 3. 3.
  türkiyenin en çok satan oyun dergisi. (kendilerine göre ayda yaklaşık 18.000 tane) o dergiyi yıllardır alan kaç kişi için derginin çok satması önemli ki? pIII-600 makinesi olup da sırf o sıcak ortama ucundan kıyısından dahil olabilmek için yıllarca dergiyi almış insanların mı umrunda? ayın birinci gününden onuncu gününe kadar hergün bayiye gidip dergiyi soran insanların mı umrunda? yoksa devir değişiyor, şartlar zorlaşıyor level da değişmek zorunda tarzında yazılar yazan editörlerin mi umrunda derginin çok satması? evet farkındayım yıl sonu bütçesindeki açıkların öpücükle ya da sevgiyle azalmadığının, ama bu mudur? 9 yıl sonra geldiğiniz son nokta bu mudur? türkiyenin en çok satan oyun dergisi yerine 1000 kez türkiyenin en iyi oyun dergisini tercih ederim.
  2 ... stockton to malone
 4. 4.
  atlanan şey.

  (bkz: level atlamak)
  2 ... looser
 5. 5.
  Hiç sevmediğim ama başrılı bir dergi.
  Magazin dergisini andırıyor içerik olarak.
  -1 ... feyyazust
 6. 6.
  1997 yılından beridir, yayın hayatını hızlı adımlarla geliştirerek zirveye yerleşmiş başarılı pc ve konsol oyunları dergisi.
  yıllar yılı, birçok defa eleştiriye maruz kalmış olmasına karşın; kendine has üslubu, ilkeli yayın felsefesi, canayakın yazarları, (bazen taraflı olsa da) olabildiğince tarafsız oyun incelemeleri yayınlayan başarılı dergi.

  vogel yayıncılık bünyesinde basılmak ve dağıtılmaktadır.
  yazı işleri müdürü; sinan akkol dur.

  transferleri ile olay dergidir. pc gamer dergisinden transfer ettikleri, tuğbek ölek ve serpil ulutürk, pro gamer dergisinden fırat akyıldız dan sonra; en büyük rakiplari olarak görülen cd oyun dergisinin baş editörü, çılgın metalci yazar; göktuğ yüksel i aralarına katmışlardır.
  ayrıca; tuğbek ölek ve serpil ulutürk, geçtiğimiz aylarda; bu uzun birlikteliklerini, mutlu sonla noktalayarak dünyaevine girmişlerdir * *...

  ayrıca belirtmeden geçemeyeceğim; ekim ayında, dergiyle birlikte verdikleri dvd nin sorunlu çıkması ile önce deliye döndüğüm, daha sonra; kendilerine, bu sorunu bildiren bir mail attığımın hemen 1 hafta sonrasında, yepyeni, cillop gibi dvd yi, evime yollamaları ile; hayranlık katsayımı tavan yaptıran bir dergidir. bu özelliklerini suistimal eden birçok kişiye bakmaksızın, yeni dvd göndermeleri büyük bir incelik olarak görülebilir.
  1 ... dylan dog
 7. 7.
  Ayın 1'inde çıktığı görülmeyen dergi.
  2 ... feyyazust
 8. 8.
  şu anda yazar arayışı içinde olan, ** türkiye'nin en iyi oyun dergisi.
  ... wtsnake
 9. 9.
  (bkz: level kasmak)
  ... cranium
 10. 10.
  aydın doğan dergiyi satın aldığı için yazı işleri müdürü, yayın yönetmeni ve önemli yazarları istifa etmiştir. fazlasıyla kan kaybetmiş olan dergi.
  ... tyrael