bugün

stax versiyonu ne zaman türkiye'ye gelecek? artık pringles alternatifi görmek istiyoruz.
görsel
görsel
görsel
Demet evgar'ı çok severim de o son reklam ne öyle ya? Eve gelen misafire birer paket lays verip "benim balkonum lays balkonu" deyip kahkaha mi atacağız bizde yani? Düşünüyorum da Eşimin anneannesi geliyor ben lays paketi tutuşturuyorum eline falan. Çok komik olurdu.
görsel

yiyin gari..
size bir taktik vereyim dostlar, sülale boyu lays paketini üstten yarım açıp içine bolca kekik boca edin ve ağzını kapatıp ertesi gün çalkalayarak boşaltın ve öyle yiyin. tadına doyamayacaksınız, şimdiden rica ederim *
en iyi cips markasıdır. klasik olanı tercih edilir.
cipsler kategorisinin zirvesi. nirvanası. özellikle ketçaplısının yanına soğuk bir kola mükemmel oluyor amk.
en iyi cips. kola ile iyi gider. evet.
Ayşe teyzenin "yiyin gari!" diye kızdığı reklam filmine sahip olduğu marka.

Kadın öyle bir subliminal mesaj veriyor ki sanki lays yemesek gece evimize o cahil ama masum teyze otomatik portakal filmindeki alex gibi girecek ve lordi'den hard rock hallelujah şarkısını açıp kafamızı levyeyle paramparça edene kadar dövecekmiş gibi geliyor...
Bunu koyluler yiyo heralde reklamlarinda surekli koylu comarlar oynuyo aq. Hayatimda hic yemedim yemem de. Pringles tektir.
10 adet cips için 1metre cips paketi vardır.
son olarak messi yi reklamlarına yapıştırmak süretiyle müşteriye göz kırpan cips markası.

yiyin gari.....
Yoresel reklamlara sahip cips markasi. Sirf reklamindaki "yiyin gari" diyen teyze ve sacmasapan köylü amcalari gördüğüm için almiyorum.
sevilen cips.
sanırım dünyaya sağladıkları en büyük iyilikleri, baharatlı cipsi üretmeleridir. baharatın her türlüsünden çekinen ben, bu ürünü senelerdir zevkle tüketiyorum.
zeytin yağlısında gerçekten buram buram zeytin yağı kokusu var. bayıldım, tavsiye ederim.
paketini yiyenlerin olduğu cipstir. içindekine bakacasın evladım. evet.
farklı bir tat.
(bkz: lays fırından)
çayla da güzel giden meret. sadesi ama. baharatlısı fazla ergen işi.
kırmızısına öldüğüm cipstir.
yoğurt & mevsim yeşillikleri karması olanını her gün tüketmekte olduğum tarifsiz tat.
ertesi gün surat tuzdan patatese döner. ağzın içi demir tozu yutmuş gibi olsada, dilin tombik köfteye dönsede asla vazgeçilmez lezzetli mutluluk yiyecengi. özellikle zeytinyağlı kekiklisi şu an bütün çeşitlerin arasında en başarılı olandır.
kalori bombasıdır ve yedikten sonra vicdan azabı içinize oturur ama enfestir o ayrı.