1. 1.
  alice in chains'in rahmetli olmuş vokalisti sesi muhteşemdir ve acayip duyguludur uyuşturucu batağına saplanıp kalmıştır kız arkadaşını kaybettikten sonra iyice çökmüştür ropörtajlarında uyuşturucu kullanmaktan ne kadar pişman olduğunu belirten ve ölüme ne kadar yakın olduğunu söleyen dünyaya gelmiş ve gelecek naadir seslerden biridir rahat uyu layne sesini asla unutmayacağız koçum!! bu arada alice in chains'in them bones isimli şarkısındaki bağırışları herkes duymalıdır yok böle bişiii
  1 ... six feet dive
 2. 2.
  grunge grubu alice in chains in vokali ve kurucusudur.1967 yılında kirkland washinghton da dünyaya gelmistir.layne in yazdığı parçalar ve sesi onları grunge piyasasında ayrı bir yere getirmistir.19 nisan 2002 yılında evinde ölü olarak bulundu.yapılan olay yeri incelemelerde yetkililer ölüm nedeninin asırı dozda uyusurucu oldugunu söylesede, otopsi raporlarında layne in 5 nisan 2002 yılında öldüğünü ve ölüm nedeninin saptanamaması olmustur.
  ... kalıbının sabunu
 3. 3.
  (bkz: layne staley)
  ... herostratos
 4. 4.
  alice in chains grubunu belki de grunge olarak anilmasini sağlayan rahmetli frontman. kendisi seattle da ki evinde overdose yüzünden 19 nisan 2002 günü ölü bulundu. layne staley alice in chains in sokak çocuğuydu
  ... grunge
 5. 5.
  demri'yle birliktedir bir yerlerde..
  2 ... sosyalpenguen
 6. 6.
  nasıl olur bilinmez fakat güzel sesli ve yetenekli rock müzisyenlerinin uyuşturucu yüzünden boku bokuna ölmesi yasaklansın artık! 34 yaşında yapacak çok güzel albümleri olan gencecik bir adam kayıp gitmiş bu pislikler yüzünden. çok ama çok yazık..
  ... sosyalpenguen
 7. 7.
  Bazı parçalarda vokal tarzı bir beyazdan çok, bir zenciye benzeyen vokalist. Örnekleyecek olursak Frogs, Sludge Factory, Rooster gibi.
  ... polski
 8. 8.
  grunge ilahı. önce kurt cobain'i ardından 2002 yılında kurt ile aynı günde kendisini kaybetmişizdir. çok yazıktır.
  ... mojorisin
 9. 9.
  kırılgan duruşu, melankolik ruhu ve adama gardını düşüren vokaliyle özlenen.
  1 ... aliceinchains
 10. 10.
  (bkz: we die young)
  2 ... mojorisin