bugün

eşi polis memuru olan bayan şarkıcı.
falezleri ile ünlü olan antalya'nın en güzel semtlerinden biri.
falezleri ile değil, kumsalı ile ünlü antalya semti.

falezli kısım "*dedeman, fener, barınaklar" adlarıyla bilinir. lara, karpuzkaldıran'dan başlar, kundu'ya kadar uzanır abilerim ablalarım.
dans ettiğinde, kendimi boks maçı seyrediyor gibi hissettiğim şarkıcı.
mitolojide Lauium ırmağının perisi. Zeus'un Juturne adındaki peri kızına olan aşkını Hera'ya anlattığı için Zeus onun dilini kesti ve Hermes'le birlikte cehenneme yolladı. Ancak Hermes bu güzel periye aşık oldu ve bu periden Lares adında iki çocuğu oldu.
ada sahilleri adlı eski parça ile tekrardan adını söz ettirmeye devam eden şarkıcı veya hostes.
ihanetin bekçisi isimli şarkısı dinlenmelidir.
bir kaç kere ismini duymuşluğumun olduğu şarkıcı. intihara kalkışmış...
(bkz: magazin haberleri)
gectigimiz haftalarda intihar etmis, su anda saglıgı iyi durumda olan sarkıcı. basından saklanan bu olayı hastanede hemsire dedikodusu dinlerken ögrenen arkadasımın sayesinde ogrendim. sonrasında asagı inip evinin kapısına baktıgımda 158 tane cicek gorup emin oldum.

uludag sozluk magazin servisi sundu. ben pelpelpelikan istanbuldan bildiriyorum.
venezuela'nın kuzeybatı-iç kesiminde yer alan ve şu anki nüfusu yaklaşık 1 milyon 900 bin olan eyalet 9 yerel bölgeye (Municipio) ayrılmıştır:

· Andres Eloy Blanco
· Crespo
· Iribarren (eyalet başkenti Barquisimeto bu bölgededir)
· Municipio Jimenez
· Moran
· Palavecino
· Simon Planas
· Torres
· Municipio Urdaneta

ülkenin tüm eyaletleri ve yerleşim bölgeleri için:

(bkz: venezuela/#8668017)

- tageo
- instituto nacional de estadistica
yolla şarkısıyla kahkaha attırmıştır.şarkı zaten çok kötü,ona değinmiyorum.ancak böyle klip çekilmez be abi inanamıyorum böyle birşeye.dudaklarda 100 w ampül takılı gibi,ölümüne yapmacık..demet akalın bile çok daha inandırıcı.

'onun gibisi tonla' derken nakaratın sonunda tipi görmeye dayanamıyorum.tek eğlencem şu sıralar bu.allah ıslah etsin.
Antalya'nin en mükemmel yeridir.
aşığınım yanında olamasam da..
(bkz: cennet)
bir zamanlar oturduğum hatta sadece oturmayıp yaşadığım ve bundan da keyif aldığım mekan...
antalya'nın en güzel yerlerinden.sevgiliyle ışıklardan başlayıp lara'ya kadar yürümeli ve gün batımı kesinlikle burda seyredilmeli.
kim ne derse desin sesi çok iyidir. lakin klip yeteneği 0 dır.
denizi, kumu, plajı güzel olmakla birlikte club tarzı yerlerden hoşlanmıyorsanız sıkıntıdan öleceğiniz memleket. şöyle küçük, şirin kafeleri yok galiba varsa da ben henüz bulamadım. dil pratiği yaparım diye de umutlarım vardı ancak çok az ingiliz, biraz daha fazla rus ve istemediğin kadar iranlı var. konuştuğum ingilizlerin de kafası güzeldi o kadar da şanslı bi insanım. bir de yanımdan geçen arabalardan 'hellooo' diye bağıran abazalar. *
antalya da karacıların askeri kampının bulunduğu yer.
kasım ayının güzelliğinde midir bilinmez ama bu sıralar daha cezbedici... eski lara yolunda yürüyüş yapmak bir lütuftur bence...
küçükkende çok beğeniyordum dün şarkılarını tekrar dinledim klipleriyle sesi çok güzel kendiside aşırı güzel geldi gözüme çok acayip bi çekicliği var hareketleri çok iyi umarım döner gelir 3 şarkı arasında dönüp duruyorum dünden beri katmer katmer,adam gibi adam,allah versin.
antalya'nın avrupa standartlarındaki semti...
antalya`nın çok güzel bir semtidir. plajıyla ünlüdür ve turistlerin ilgisini çekmekte olan bir merkezdir.
seri, müziksiz güzel danslar yapabilen, adam değilsin ve katmer katmer şarkılarıyla bir dönem gündeme gelmiş çekici şarkıcı.
antalya'da yaşanacak semtlerden biri, konyaaltı'nın tam tersi istikametinde bulunur yeni yapılanan bir çok mahalleye de ev sahipliği yapar.