bugün

yeni bir yazar, hoşgelmiştir. yazılarını bekliyoruz.
yüzyüze sohbetlerinden zevk aldığım insan. tabi bu sohbetler nargile, frape yada kahvesiz olmuyor...
semaver ile çok güzel poz veren insan
sevenlerine "sen poz verene değil poz verdirene bak hafız" dediğim yazardır. efem, anlattığına göre kendisi kongrelerden eşek yüküyle eşantiyon kapmakta da pek usta imiş. zat-ı alilerine "karşim, bizi öyle birer tükenmez kalemle kandıramazsın." der demez eline listeyi tutuşturuveriyorum:
bir adet akrobat masa lambası
iki adet yüz havlusu
bir adet kalemlik (mümkünse basit, sade bir şey olsun)
bir adet makas
kalem, not kağıdı, post-it, ayraç, bilumum ıvır zıvır (ne bulursan topla aga)

şimdiden başarılar diler, gözlerinden öperim. ayrıca bu çetin göreve motive eder belki hani yani ya diyerekten, altını kalınca çizmeden, dipnot olarak düşmeden edemediğimdir; bilsin ki: ganimetleri bana ulaştırdığında plaketini takdim edip tüm sosyetenin katılıcağı görkemli bir törenle kendisini king kongre ilan edeceğimdir. candır.
(bkz: yürü be)
sozluk yazarliginin aklina her geleni yazmak degil, uzerinde ciddi dusunulerek yapilmasi gereken bir eylem oldugunu dusunen yazar.
sözlükten umudunu kesmiş, ipek yolundan hatun kaldırmaya yemin etmiş yazar. gözümden kaçmıyor; görüyorum ben. her gece party falan yapıyor karıyla kızla çok afedersin. bi de alman bebelerle loncaya girmiş allam ya... level kaç olm senin?
en son yeşil türbenin yanındaki çelebi han isimli cafe'de malezyalı turistlerle oturmuş nargile fokurdatıp fotoğraf çektirirken gördüğüm, türk vatandaşı olmayan yazar. *
çok isimli -yabancı uyruklu dicem benden daha türksün- taa ortaokuldan beri arkadaş. Bir de doktor olcak inşallah, hastalanınca beni iyileştircek.
kamasutra'yı sanskritçesinden okumamı salık veren sevecen.
yazı yazmaktan korkmuş yazardır nedendir bilinmez..acaba doğru bildikleri aslında yanlış mıydı??
yıllardır türk vatandaşı almak istemesine rağmen bir türlü sistemdeki bozuklukların önüne geçemeyen oldukça duyarlı,kibar,özde milliyetçi,saygılı,sevecen,mütevazi,akıllı bir dost..ayrıca çok ilgili ve insancıl bir dr adayı,grup arkadaşım..her zaman yanınızda olacak gerçek bir dost!
Oyunlarda hayvan besleyen, üzerlerinden rant elde eden hayvansever yazar.

(bkz: Silkroad Online)
****cnn türk'te yayınlanan bir programda ahmet hakan bir çay bahçesinde ropörtaj yaparken, arka masada oturan kişidir. * *
m.i.t den, yeminle
"photoshop seninle daha güzel aga" diyerek beni onore etmiş, yüceltmiş, haksız yere üzerime gelenlere karşı kahramanca savunmuştur.
şerefsiz, vicdansız, kaypak herifin teki. çok pişkin ayrıca.
kongrelerin vurguncusu. eşantiyonları hiç bir şekilde kaçırmayan, evde koleksiyon yapan, yakında ticarete de atılacağını düşündüğüm eski sıra arkadaşım. şerefsiz, vicdansız, kaypak herifin teki.