bugün

Lezzetli fakat bir o kadar ağız kokutan bir yiyecek. Yendikten hemen sonra ağzınıza naneli şeker atmanız yada dişlerinizi fırçalamanız gerekir.
alcan onu böyle sıkıcan limonu sıkıcan limonu basacan soğanı nefis çıtırdamalarını dinleyerek sarıcaksın. ağzının tadını ayarlamak için bi' yudum ayran içtikten sonra ağzını kocaman açıp ısıracaksın. ay acıkmışım yeeaa diyerek piremseslik ayaklarını bozduğunuz duruma kılıf uydurmayı unutmayın.
görsel
yıllar önce cepteki 50 kuruşu vererek sokak arasındaki pideciden aldığım yiyecek.
bugün en kral restoranda o lahmacunun kokusu yok.
ah ah...
(bkz: lahm bi ajeen)
pizzalar içerisinde çoktan kendine yer bulmuş bile.
https://s-media-cache-ak0...958712bf8d85e3c9c7f0f.jpg
Bugün üç buçuk tane götürdüğüm gerçekten eşi benzeri olmayan şahane yiyecek.
görsel

gece gece rahat 5 tane gider. evet.
nickimi ne zaman okusam canımn çektiği yiyecek.
Kıymasını Antepliler hazırlayıp hamurunu Diyarbakırlılar pişirdiği gün dünyanın en muhteşem şeyi olacak.
az önce dört tane gömdüğüm efsanevi yiyecek. su içsem kilo alırım ama şunu yiyince gram etki etmiyor. enteresan yiyecek.
merhaba deme yöntemimdir efendim.
gece gece akla geliyorsa kesin kilo sorunumuz vardır boğazımızı tutamıyoruz demektir..
Uzun zamandır yemiyorum. nerden aklıma düştü bilmiyorum. Offf olsa da yesek şöyle limonu sıka sıka!
böyle hamurumsu yapıldığında direk çöpe giden ama kıtır kıtır olduğunda tadından yenmeyen yiyecek.

aynen coni.
ne yerim ya.
emsali olmayan lezzet.
görsel
2016'da yemek sepetinden tam dokuz milyon adet lahmacun sipariş verilerek rekor kırılmış.

McDonald's eat your heart!!! Türkün gücü budur!!!
milletimiz ağzının tadını biliyor.
her ay 30-40 tane yiyerek satış hacminin artmasına destek verdiğim yiyecek.
Pul biber, limon ve garnitürler tüketilir. Yuvarlanmak suretiyle götürülür. Ölüyorum.
Heryerin guzel yapamadigi cogu zaman lahmacun diye aslinda kiymali pideden bozma degisik bir seyin onumuze servis edildigini goruruz. Denizli de sadece kervan' da yenir. Ustune tanimam.
iğrençsiniz ibneler evet gecenin bu saatinde bu başlığı hortlattığınız için.
Limonu basıp itinayla yenen lezzet bombası. sonrasında ise elimde kalan ağız kokusu
Ulan nasıl canım istedi be, insafsızlar.