bugün

bir adet troll facebook grubu. (bkz: sex drugs lahmacun)
Dünyanın en güzel yiyeceği.

Birde lahmacun pizza çıkmış denemeniz tavsiye olunur.
en az küt böreği kadar kürt yemeği değildir.
Etlisi heryerde bulunmuyor.
Antepte yenmesi tavsiye edilir.
bir gece yarısı ders yaparken yarı tok halimle 9 tane yiyip üstüne 1 tabak aşure yediğim yemek.
Olsa da yesek.
Çakmadir, orjinalini soylememe gerek yok heralde.
Limon domat ve yeşil olan herşey, canım çekti vicdansız.
Oruçlu oruçlu canımı çektirdiniz he.
Etliekmeğin yerini hiç bir zaman tutmaz.
görsel
Fotoğraflarına bakıp bakıp ağlıyorum. Keşke yanımda olsaydı..
Bence her saat yenebilecek bir şey.
Lahmacun üzerinden trollük yapanı ilk defa gördüğümüz başlık.

Lahmacun lan bu, bildiğin lahmacun doğru konuş carpılırsın valla.

Tanım: lahmacun kıyma bazı yerler sadece soğan, ve hamurun birlesimiyle olusan yemek.
içerisine et yerine bolca salata koyulan yiyecektir.

bol etliyse tadı gayet güzel olur.
canan karatay yüzünden öğlen iki tane gömdüğüm şey. limonu da sıktım foşurttt..
akşam akşam canım istedi.
bakın ben zayıf bir insanım. yani zayıf değilim de fitim. yüzücü vücudum var sayılır. katiyen obez ya da zerre şişmanlığa yatkınlığı olan biri değilim.

1 hafta doktor et yemeye ara vermemi söyledi. 1-2 gün kaldı işte.

vallahi billahi şimdi kalktım ve demin rüyamda salatalı bol acılı lahmacun görüyordum. rüyamda lahmacun görüyorum lan. millet cinsel uyarılır, sevdikleriyle tatile çıkar. ben kebap, tombik döner, lahmacun görüyorum.

napsam bilmiyorum. sabah kahvaltısına mı söylesem. öyle böyle aşermedim anasını satayım.
evet arkadaşlar kahvaltımı lahmacun ile yaptım puahahahah kırk sene düşünsem böyle yapacağım aklıma bile gelmezdi.

1 hafta et ürünü tüketmeyince böyle oluyor.
bunu çatal bıçak kullanarak yiyeni gördüm. kasıntı yiyecek değildir. kasılacaksanız yemeyin arkadaşım, koyacaksın ortasına yeşilliği, soğanı, sıkacaksın limonu, saracaksın. alacaksın eline altından yağları damlayacak löp löp gömeceksin mideye. çatal,bıçak bunlarla yenmez.
Yemek istediğiniz zaman ulaşmanız çok kolay ama uzun zamandır kaliteli bi lahmacun yiyemedim. nedeni belki kıyma belki odun ateşi yerine doğal gaz. bi sorun var. velhasıl ayağa düşen efsane.
törkiş pizza olarak anılsada kimi zaman adı lahmacundur .
acaba bunu kim akıl etti diye düşündüren yemek.
dürümün atasıdır.
leyla ile mecnunun karışımıdır.
iyi yapıldığı takdirde gelmiş geçmiş en güzel fast food'dur.
Neyse ki Bunu istanbul'da en iyi yapan yere çok yakın oturuyorum. Gene gidip yiyeceğim galiba. Çekiciliği dayanılmaz.
tek oturuşta 4 tanesini dürüp dürüp yiyen kız arkadaşa sahibim, utanıyorum.