bugün

Yüksel caddesine giriş. 2. Resim.
görsel
görsel
kızılay avm ayda cafe'den tepeden görünüşü:

görsel
Çoğu zaman yarıma muhtaç insanlara el uzatıp onlara yardımcı olmak için varımı yoğumu verebileceğim destek olduğum ve bana aracı olan kuruluştur. En son beni etkileyen pakistan’da etkili olan şiddetli Muson yağmurlarının yol açtığı sel felaketi nedeniyle ülkede acil durum ilan edilmesi oldu.
ankara'nın en merkezi yeri.
aklıma yardım kuruluşundan çok ankara'nın merkezi olan semti aklıma getiren kelime.
https://www.trendyol.com/...9993&utm_source=share
Gören duyan var mı? nerede bu her depremde anında çadır kurmaya başlayan kızılayımız?
yardımları toplayıp toplayıp ensar vakfı'na aktardığı yönünde söylentiler olan kurum.

ahbap ve akut varken zaten bunlara para atan birine de müstahak denebilir.
görsel

doğru mudur?
insani yardım kuruluşu olan Kızılay, depremzedelere ulaşması için çadırları para ile satmış.

Muz cumhuriyetinde olabilecek hadise. Yazıklar olsun ak parti turkiyesine.

https://www.sozcu.com.tr/...-da-cadir-satmis-7603768/
görsel

ahbap utanıyor açıklama yapmaya çalışıyor da kızılay'dan devletten tık yok.
içi boşaltılmış bir kurum. Siyasal islam nereye el atsa orası kurur zaten.
bildim bileli rezalet bir kurum . urartular
devrinde tayin edilmiş kemal demir diye
bir trabzonlu herif vardı . 3 bin yıl kadar
kızılayın başında kaldı . güzel tarafları da
vardır . bol bol yurtdışına seyahat edersiniz .
torununu , yeğenini yerleştir ,hayatları kurtulsun
tam bir arpalık . türk hava kurumu da çok güzeldir .
ahbapa bunu zamanında açıklamadığı, şimdi açıklarken de olay ortaya çıktığı için mecburiyetten ve üstüne yanar döner cümlelerle açıkladığı için kızıyoruz. kızılaya ise hep kızıyoruz.
Kızılay 2050 çadırı depremzedeler için maliyetine Ahbap'a sattığını açıkladı.
Kızılay 2019 'da daha rahat ve kolay ticaret için holdingleşmiş sadece bu bilinmiyordu.
Dunyanin en kapitalist sirketlerinden mcdonalds ve burger king bedava yemek dagitirken kizilay parayla satmış.
vay vay vay. böyyük sağlam irade.
yardım satmak daha kolaylarına geliyor tabi. şimdi gidecen millete satacan kim uğraşacak.
Eskiden ilkokulda, ortaokulda Kızılay kolu olurdu. Bu ülke derin yaraların sarıldığı günlerden geldiği için bu kurumun önemini çok iyi bilirdi. Şimdi içi bom boş adı var kendi yok nir hale gelmiş. Ruhsuz beden gibi: yalnızca bir ceset.
manhattan daki binanın asansörünün tamiri için para lazım olmuş olabilir.
Adamların kullandıkları araçlara bakın.
görsel
görsel
benim için ankara'da bir semt adıdır !...
(aslen o da yenişehir).
Ankarayı bir insan olarak var sayarsak kızılay arka deliği olur.
En olmadık zamanda yemekden sonra yaşanılan şişlik hissinin bir numaralı ilacı olan Kızılay marka soda gerek içimi, gerek yaşattığı rahatlatma hissi ile ülkemizin en çok tüketilen ürünlerinden birisidir. Emsalleri olan Beypazarı, kınık gibi seçenekleri de olsada bana hep Kızılay sodaları daha bir kaliteli gelmiştir.