bugün

kılın ucunun içeride kalması sonucu büyümeye içeride devam edip damarları eklemeleri zorlaması hastalığıdır. kıl içeride dışarıya oranla ortalama 4kat hızlı büyüdüğü için dikkatli olunması erken davranılması gerekir. traş olurken her neresi olursa olsun tersten almamak vücuttaki kılları çekmemek sizi bir nebze de olsa koruyabilir. tugay kerimoğlu burnundaki bir kılı çektiği için ameliyat olmak durumunda kalmıştı. adamın burnu son dönemde koca bir patlıcan gibiydi.
Ne yapın edin en kısa zamanda doktora başvurun. Ne kadar gecikirseniz tedavi o kadar güçleşir. Çok basit bir ameliyat korkacak bir şey yok.
görsel
http://galeri2.uludagsozl...%C4%B1y%C4%B1m_462399.jpg
mutlak ameliyat gerektirir. Dün bunun vesilesiyle yattık bıçak altına. Dikiş falan yapıldı. Şükür ki büyük bir alanda değil. Yalnız anlamadığım tek şey neden iki delik açtıkları. Bir de... Ben ne zaman oturucam:(
adamın kızçına zoro işareti çizilmesi ile sonuçlanan rahatsızlık.
erdoğa'ın götünün kılı başka partiye geçerse erdoğanın başına gelecek beladır.
kesinlikle ama kesinlikle bekletilmemesi gereken raharsızlıktır. beklettiğiniz süre içinde kevgire dönen kıçınız daha sonra doktorun '' biraz kurcalıcaz '' girisi sonrası , yapilan tıbbi müdahalelerle size istiklal marşını tersten söyletecek bir acı kaynağına dönüşüyor. fark ettiğiniz ilk anda doktora gidin , kıçınız delik deşik dolaşmayın.
bir gecede itihabı yüzde 700 büyüme kat ettiren dalga. bakterilerin çoluğunu çocuğunu doyurduğum gözüme bir saniye uyku girmedi.
Sevmediğim insanların münasip bir yerinde çıkmasını istediğim tüy.
Sevilmeyen insanların münasip bir yerinde çıkması gereken hastalık.
görsel
Evde kendi traş olan adamın yüzunde oluşan bir durum olmak ile beraber büzük etrafında olma ihtimalide yüksektir.
"insan vücudu şöyle mükemmel, tanrı her şeyi bir düzene göre yaratmış, muhteşem sistem var" sözlerini tek celsede etkisiz hale getiren siktiriboktan hastalıklardan biridir. şu zamana kadar başıma gelmedi umarım da gelmez lanet illet.
(bkz: yiğit bulut)
Pilonidal sinüs halk arasında kıl dönmesi olarak bilinmektedir. Pilonidal sinüs derinin içinde duvarı kalın bir kist halini almış bir baloncuktur.Kıl derinin içine doğru büyümektedir. Havaların sıcak olması durumunda insan sağlığını daha fazla etkilemektedir. Ergenlik dönemiyle başlayabilecek olan bu hastalık genellikle 40 lı yaşlara kadar sürmektedir.
ameliyat gerektiren sağlık problemi.

2 kere ameliyat oldugum rahatsızlık. nerden acaba sorularını duyar gibi oluyorum. cevabı: evet çataldan oldum.
şafak sezer tarafından gerçekleştirilmiştir.
hastalıklar arasında şüphesiz en berbat olanıdır. allah dusmana dahi göstertmesin.
şafak sezer.
çağın vebasıdır.
yoğun kıllı bütün arkadaşlarımın başına gelmiş illettir. zordur, tekrarlar.
genel cerrahi dalının en boktan, en şerefsiz, en orospu çocuğu hastalığıdır.

daha önce bir ameliyat geçirdim, iyileşti dedim ama yine tekrar etmiş. ibne ya ibne.
(bkz: şafak sezer)
bazen bir hakaret cümlesidir.