bugün

olmayan arkadaştır. hayali olanı vardır lakin kürt olanı yoktur.

edit:oo kürtler eksiliyor.
asiri milliyetci adamlarin bile sevdigi ve birsey diyemedigi delikanli adam arkadaslari vardir. tabi bu adamlar toprak moprak istemez. adam gibi ekmeginin pesinde yasayip giderler. iyi arkadaslardir.
üzülmesin diye kürt diyememek.
gayet normal bir arkadaştır. 25 yıllık arkadaşımda vanlıdır esasen. böyle hiç bir sorun olmamıştır. çünkü biz insanı insan olduğu için sevenleriz...
yanlış bir tabirdir zira kürt başka bir kürt gelene kadar iyi arkadaştır, başka kürt gelince satıcı arkadaştır, 3. kürt de gelince sana düşman olmuş olandır.

bundan dolayıdır ki kürtler çıkar ilişkisine ve g*t korkusuna dayalı bir arkadaşlık kurarlar, bu da arkadaşlık değildir.
yüzüne güldüğüm, arkasından sövdüğüm arkadaştır.
Aralarında konuştuklarını anlamadığında kaydırmaktır.
Beni satmayacağına inandığım nadir arkadaşlarımdandır.
sahip olmak istemediğim arkadaş türüdür.

zamanında çok sattılar.
hiçbirine güvenmiyorum.
bugüne kadar iki tane kürt arkadaşım oldu. biri yalancı ve arkadaş ortamında çıkarları için diğer bir arkadaşını rencide etmekten çekinmeyecek biriyken diğeri ise çok iyi niyetli ve dürüst biriydi yalnız fazla islamcıydı.
Olmayan arkadaşımdır.
konuyla ilgili güzel bir yazım olacak..

eğer, yazmaya karar verirsem tabii..

bir arkadaş..
arkadaş değildir arkadan vurandır.
ezildik yhaa sözleriyle kafa ütüleyen arkadaştır.
Politik düşünceleri farklı olanlarıda var hepsi can hpsi kaliteli insanlar aralarında istisnalr vardır tabi ama ben rastlamdım bir türk olarak söyleyeceklerim bu kadar.
Matematikte profesyoneldir. Bölme işlemlerinizi ona yaptırabilirsiniz.

(bkz: şaka tabii)
Bacım komik değildi ama ya hımm. Evet.