bugün

entry'ler (229)

ben bu yazıyı 16 yaşındaki halime yazdım

şimdilerde yaptın yaptın aga, şu anda kelim saç ektiriyorum.

uydurma ilginç bilgiler

üniversitede kızlar teklif ediyormuş.

bahçesinde ağaç olsan bitirilecek üniversiteler

özel üniversitelerin hepsi değil ama çoğu.

türkiye ateist çoğunluktan oluşan bir ülke olsaydı

ateist şeriatı getirip dincileri kılıçtan geçirirlerdi.

16 yaşımdaki halime diyeceğim şudur ki,

saçlarını ortadan havaya dikerdin, millet dalga geçerdi seninle, ne o be horoz ibiği gibi derlerdi. takma, kızlar hasta oluyor sana, millet saçlarını inek gibi sağa sola yatıradursun, sen zamanın bir adım ötesindesin, emin ol şimdi bu saç modeli moda, tarzını bozma genç.

giresun a eşcinsel belediye başkan adayı

taşlanılması gerekli olan adaydır.

ilk başlığı okuduğumda 16 yaşındaki halim kardeşimize yazılmış bir yazı olduğunu, okuduğumda ise o halim bizim halim olmadığını tespit ettiğim yazı.

ne yap et bilgisayar programcılığı falan oku, microsoftun sertifika programlarına git, gelecek programlamada, birde internet arama motoru yok senin zamanında, pederden para al bir şekilde google diye internet arama motoru kur, koç tan, sabancıdan daha zengin olursun.

arapların türklerin tek dostu olduğu gerçeği

(bkz: arap sen içme bokunu çıkartıyorsun)

sözlük yazarlarının yaşadığı kafalar

bir kere kafa yaşamak diye bir şey yoktur, bu tip uyuşturucular beynin mazrufu olan aklı ve iradeyi işlemez hale getirir. kişiyi dengeden, normal yaşam ve davranışlardan uzaklaştırırlar. uyuşturucuların en büyük zararı ve tahribatı beyin ve merkezi sinir sistemi üzerindedir, o yüzden cahil aklınla kafa yaşıyor değil kafanın içindeki beynini * demektir.

bana bak lan,

hemen adam gibi liseye gidiyorsun, okey, batak, 101, bırak oğlum kahvehane kültürünü şerefsiz kahvecimi olacaksın, kumarbazmı olacaksın, hayata geç başlarsın bak çok zaman kaybedeceksin.

(bkz: çaylaaarrr) yok lan kahveci değilim, işlerim iyi ama ah işte.

17 yaşında hakkı bulut a benzemek

17 yaşındaki kıvanç tatlıtuğu görünce kendine bir daha aynada bakmak istemeyen gencin çığlıklarıdır.

(bkz: link gelmiş)

14 şubat sevgili günü değil ölüm günüdür

sevgililer gününün aslında çiçek böcek günü değil ölüm günü olduğunu bilmeyip kutlayan insanlardır. 14 şubat 270 tarihinde aziz valentine idam edilmiş roma rahiplerinden biridir. öldürüldüğü bu gün sevgililer günü olarak kutlanır.

hicbiseyebosunaiclenmeyenadam

alayına gitme, balayına git bir daha gelme yazarıdır.

müptelası olunan karışım içecekler

pepsi ile coca colayı karıştırıp içmek. dikkat fena halde bağımlılık yapabilir.

atatürk ün en büyük hatası

600 yıllık osmanlı hanedan ailesini sınır dışı etmesidir. daha büyük bir yanlışı yoktur.

iphone 4 kullanan yazarlar

taahhütle almış olan yazarlar da olabilir.

caprice gold istanbul

biteceğini tahmin etmiyordum ama bitirecek valla inşaat hızla devam ediyor, aferin fadıla sonuçta türk yapıyor...

14 ocak istanbul a yağan ilk kar

acıbadem de olan kardır.

sözlük eziklerinin yeni nesillere çatması

(bkz: genç yazarlar rahatsız)