bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    bir zamanlar yalnız başına şarkı yapmayı denemiş ama sonunda bi b*ka yaramadığını anlamış kargo üyesi.
    1 -10 ... serzenisteyim
  2. 2.
    konserin birinde gitara giren kabloyu çıkarıp, k.çına sokar gibi yapmasıyla beni şüphede bırakmış solist
    6 -2 ... paccino5
  3. 3.
    (bkz: kargo)
    1 ... child
  4. 4.
    aşk isimli bir şarkısı vardır ki aman allahım
    edit: dinlediğim ender erkek sanatçıdır.
    3 -1 ... liberty
  5. 5.
    ses tonu mükemmel insan ayrıca çok sıcak kanlıdır. vaktiyle röportaj yapmıştım kendisiyle
    1 ... starling
  6. 6.
    Solo albümünü kargoyla yaptığı albümlerinden daha çok beğendiğim,özellikle 'sade' albümündeki 'aşk' isimli şarkısıyla toprağa çakılıp yeniden yukarı yükselme hissiyatına kapıldığım,'herşey yalan','içini dök' isimli şarkılarını dinlemekten ayrı bir haz aldığım,dış görünümüyle zaten ben burdayım diyen,üstüne üstlük yıldız teknik üniversitesi-endüstri mühendisliği bölümü mezunu olduğunu duyunca istemeden de olsa oha falan olduğum,bunlar yetmezmiş gibi sağlam bir kaynaktan duyduğum üzere çok baba bir karaktere sahip olduğunu bildiğim müzisyen.*
    1 ... endless
  7. 7.
    Çıkarmış olduğu sade albümü ile ne kadar başarılı olduğunu göstermiştir.sesi gerçekten güzel ve gizemli sanatçıdır.Özellikle sade albümündeki içini dök,sade ve her şey yalan bunlar bu adamın değişilmezleridir, 100 defa dinlesen yeniden dinlersin.
    1 ... trda
  8. 8.
    kanimca ulkemizin en iyi rock vokalisti*.bu adam baska abi..
    1 ... glosoli
  9. 9.
    izlemeye doyulamayan türkiyenin en güçlü erkek vokallerinden biri.
    ... freedean
  10. 10.
    aşk isimli süper bir parçaya sahip , özene bezene yaratılmış kişi.
    (#100279)
    1 ... witch