bugün

solisti koray candemir olan sen ağlama şarkısının içine etmiş fakat güzel şarkıları da olan müzik grubu.
bir maddeyi bulunduğunuz koordinattan başka bir koordinata taşıyan şirketleşmiş birimler.
(bkz: aras kargo)
(bkz: mng kargo)
(bkz: ihlas kargo)
(bkz: yurtiçi kargo)*
ptt nin başarısızlığı sayesinde gelişmiş olan taşımacılık sektörü.
reklamlarında "türkiyenin her yerine paketlerinizi 24 saate götürürüz", "şöyle uçarız böyle kaçarız" diye bas bas bağıran ama şu an bulunduğum yere gönderilen adrese teslim kargoları getirmeye "tenezzül" etmeyip, "beyendi biz oraya gelemeyiz, kendindiz gelip alacaksınız" deme cesaretini gösterebilen şirket türleridir.
sen ağlamı şarkısını hakikaten katletmiş müzik grubu...
ama bu kalitesiz oldukları anlamına gelmez tabii...
24 mart gecesi bursa resimli barda sahne alacak olan grup.
berbat denilebilecek kötülükte bir sezen aksu coverı yaparak ne kadar kötü ve popilist bir grup oludğunu kanıtlayan.yıllardır rock yapıyoruz diye milleti yiyen.yazdıklarımdan da belli olabileceği üzere sevmediğim sevemediğim müzik grubu.
M.Ş.Ş gittiğinden beri tadının bir kısmının kaçtığını düşündüğüm düşündürücü ve ağlatıcı yönünü güldüren yönüyle değiştokuş etmiş gruptur.
Hiçbir zaman Türkiye nin en iyi rock grubu olmayı hakketmemiş grup. Gerçekten dinlenebilir şarkıları olmasına rağmen, mor ve ötesi ya da duman ın daha iyi müzik yaptığını savunanlardanım.
canlı performanslarında cok iyi saglanmıs müzik sistemiyle ve kargoonlinecılarla kurtaran,eskiden cok güzel sarkılar üretmiş hala da (mşş.siz de)o potansiyele sahip grup.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.