bugün

Patlamaya müsait il.
Kafirler ile dolu şehir hepsi bir tarikat,şeyh

Gizli putperest olduklarını düşünüyorum.
Düşünün bu şehirde okuyorum. Kaldığım yer yurt. Yurt 8 kişilik. Abi sadece bunlar bile yeter intihar etmek için. Daha ne nedenler var da.. Ben ölmeyeyim de kimler ölsün be babam. Evet
görsel

Bu ve bunlar gibi nice insanın oy verdiği güzide şehir, sonuç ortada.

Bilim şehri.
taraftarı izmir marşı okuyacağını açıkladığı için artık gözüme giren atatürk çü kent umarım çankırı bayburt gümüşhane erzurumda da izmir marşı okunur.
umarim bugün kazanır da beni mutlu eder. kütügü konyaya alırım ha. hehe

arkasindankonusulanadam
(bkz: Çomarland)
En sevmediğim iller arasında.

ıyk.
japonca'da "bu gece" anlamına gelir. bir sürü japonca şarkıda duyulabilir. hele şarkının bağırmalı kısmındaysa, neden konya diye bağırıyorum diye düşünebilir insan. ama düşünmeyin, söyleyin gitsin...
Alıştım artık sana. Başka çare bırakmadın ki. Bataklık gibisin konya. Kurtulmak istiyorsun ama psikolojini bozduğu için okulun uzuyor kurtulamıyorsun.
Tek güzel noktası.
görsel
Sol framedeki başlıklardan da görüyoruz ki, gerçekten de 10 adıma bir tekel bayi söylentisi gerçekmiş.

Selam ve dua ile.
Muhafazakar sanılan lakin muhafazakar olmayan şehir. Muhafazakar insan dinin hassasiyetlerine özen gösterir çünkü. Neyse biz cihanbeyli ilçesine gidip geliriz o küçücük yer bile dallas olmuş. Kimin eli kimin cebinde belli değil. Ayrıca konya geneli nasıl bilmiyorum ama cihanbeyli'de genelde alkolsüz düğün yapmazlar. Türk dizilerinden en çok etkilenen illerimizden olmuş sanırım.
Cihanbeyli has kürtlerin yasadigi yerdir.

Ayni zamanda en boktan ilcesidir konyanin.
Türkiye'nin yüzölçümü en büyük ili.
Türkiye de alkolun en çok tüketildiği şehirdir. Hem dinci hem laik iyi yol bulmuşlar. Kutluyoruz.
Belediye sinin Anıtkabir e gitmesini beklediğim yer.
10 Kasım da yani bugün ne yapıldığı nı merak ettiğim yer.
Başı açık bayanların durumunu merak ettiğim yer.
selçuklu'nun başkenti ve memleketim olan anadolu şehri.
Yoğun bir biçimde Suriyeli işgali altında olan şehir.
Bunda Konyalı arkadaşların da biraz suçu var.
Suriyeliler kendileri gibi yaşayan insanlarla yaşamak istedi ve en uygun yerlerden biri Konya'ydı.
Ha işe bak ki Konyalılar da her gün Suriyeli avında.
iç anadolu bölgesinde yer alan merkez 1 200 000 dolaylarında toplamda ise 2.150.000 lik nüfusu ile türkiye nin en büyük 7. Şehri konumundadır. Toprak alanı büyüklüğü ve sınır komşusu olduğu il fazlalığı ile dikkat çeker. Tahıl ambarı olarak adlandırılır.
şahane bir kar yağışı var.
canlı canlı için link.

http://konyabuyuksehir.tv/canliyayinic.php?cnid=46
bir kar yağdı hay maşallah. konya il sınırının en ücra köşesindeki ilçede de olsak iyi yağdı.
memleketimdir. eğleniyonuz mu lan?