bugün

entry'ler (223)

nick altı dilenciliği yapmak

Buranın da inci sözlüğe döndüğünün göstergesidir.

seda bakan

Çok güzel oyuncu.

cuma namazı kadınlara da farzdır

Kurandan kanıtlanabilecek hüküm.

Ey iman edenler! Cuma günü namaz için çağrı yapıldığı zaman hemen Allah'ın zikrine koşun ve alışverişi bırakın. Eğer bilirseniz bu sizin için daha hayırlıdır.

Görüldüğü üzere ayette ey iman eden erkekler demiyor, ey iman edenler diyor. Yani kadın, erkek farketmeden tüm iman edenleri kasdediyor allahu teala.

patlak kız istememe hakkı

Bakir, efendi, eli yüzü düzgün bir erkeğin EN DOĞAL HAKKIDIR. Biz kimsenin namusuna göz dikmeyeceğiz, kimseye yan gözle bakmayacağız bu hakkımızı arayacağız sonra da yobaz, çomar ilan edileceğiz. Hadi oradan. Bizi bu hakkı savunduk diye yobaz, çomar ilan edenler yobazı, çomarın ta kendisidir.

Ama eğer bir erkek bir çok kızla yatıp kalkmışsa ve sonra bu hakkı istiyorsa onun ağzına kürekle vurun.

hiv taşıyıcısı kadının doğumuna girmeyen doktor

Desteklediğim doktordur. Adam kendisini tehlikeye atmak istememiş ne var bunda. Tabi hiç ölüm tehlikesi atlatmamış yazarlar gelip burada laf ederler o doktora sanki kendileri o ameliyata girecekmiş gibi.

islam ın çöküşü

Olmayacak olandır.
Kafirler istemese de allah nurunu tamamlayacaktır.

iddaa oynamak haram değildir

Hayır haramdır.

erkekler aşk acısı çeker mi

Evet diyeceğim soru.

sözlük yazarlarının yılbaşı planları

ilk defa bir yılbaşını ailemden uzak da geçireceğim. Yurtta film falan izlerim ya. Yapacak başka bir nen (şey) yok.

geyik sözlük ün çok güzel bir yer olması

Üye sayısının az olmasına karşın başardığıdır. Ne entel bir yer, ne de aşırı vurdumduymaz. ister tanım girin ister girmeyin herkes size saygı duyar, düşüncesini paylaşır. Hepinizi bekliyorum arkadaşlar.

islamda kadın bir köledir

Hadi oradan cahil dedirten önermedir.

sözlükte tdk ajanlarının fink atması

Ne güzel bir fink atmadır o. Dil bir ulusun her nenidir (şeyidir.) Yıl olacak 2018 daha "de" yi ayrı yazmayı bilmeyen, "herkez" yazan var.

Bu arada ajan değil, casus da değil. ÇAŞIT.

YAŞASIN TÜRKÇE, YAŞASIN TÜRK ULUSU!!!!

sözlük yazarlarının söylemek istedikleri

Sevgili istiyorum oğlum ben. Aşk macerası yaşamak istiyorum.

kızlar neden espri yapmaz

Çok nadir olarak yapanları var.

geceye bir özlem bırak

Ailem. Aileden ayrı kalmak çok zor.

ingilizce altyazılı dizi film önerileri

Hazırlık öğrencilerinin işine yarar.

çağatay akman dinlemeden gün geçirmemek

Sözlüğün ergen dolduğunun kanıtıdır.

mehmet alif ersoyun 81 vefat yıldönümü

Bugündür. Ruhu şad mekanı cennet olsun.

27 aralık 2017

istiklal Marşımızın şairi Mehmet Akif Ersoyun 81. vefat yıldönümü.

ingilizce entry giriyoruz kampanyası

YAŞASIN TÜRKÇE!!!