1. 1.
    televizyonlarda yakında görecek olduğumuz program. altyazıdan anlaşıldığı kadarı ile, eğitilebilir kocaları alıp, sofra adabı, giyim kuşam, nezaket öğretip geri verecekler. biz de izleyip eğlenicez. çok geyik dönecek, çok kadın dayak yiyecek bu yarışma yüzünden, dediydi dersiniz. trt 2'nin yayına başladığı zamanlar ki ben o zamanlar el kadarım, büyük kavgalar çıkar ben bunu izlicem yok hayır ben bunu izlicem diye demiştim. o derece ileri görüşe sahibim.
    2 -1 ... aysengruda
  2. 2.
    bugün kocasını emanet edebilen yarın kim bilir nelerini emanet edebilir diye düşündürmeye sevk eden, yakında kanal d de yayına başlayacak olan program. ayrıca, ataerkil bir toplum olduğumuzu düşünürsek, bu yarışmaya kocasını yollayan insan, tapılası insandır.
    (bkz: hükümet gibi karı)
    2 ... blackberry
  3. 3.
    (bkz: swinger quest)
    2 ... kirmizi baslikli kiz
  4. 4.
    (bkz: kuzuyu kurda emanet etmek)
    3 ... kfyscp
  5. 5.
    bu program tutmazsa yakında "karım size emanet" isimli yeni bir versiyonu denenecek olan programdır.
    3 ... jasmine
  6. 6.
    (bkz: gereksiz programlar silsilesi)
    3 -2 ... eksiltili cumle
  7. 7.
    cok yakinda es degisimi programlarini da yapacak olduklarindan ön hazirlik programidir. ahlak ve edep cercevesinin tamamen kirilip, insanliktan cikmasi icin elden gelenin yapildigi bu günlerde bu sekilde düsünceye sebebiyet veren programlardan birisi.
    2 -1 ... kultursuz dinazor
  8. 8.
    daha tanıtımından kurmaca olduğu anlaşılan program. o adamın saçmasapan yüz ifadesi, kadının cümlelerdeki gereksiz durakları... ne bileyim sahte gözüküyor işte, muhtemelen tutmaz da zaten. * *
    1 ... other
  9. 9.
    kocasının salon erkeği olmasını isteyen bazı kadınlarımızın kocalarını göndereceği program. fakat öyle adamlara salon değil soğan erkeği diyecek eşe dosta dikkat etsinler.

edit: imla
    1 -1 ... bagdagul
  10. 10.
    yakın bir zamanda aşağıdaki repliklerle bezenmiş tanıtımlarını görmekten bıkacağımız program: ***

- ay nurieaaa!! naaptılar sana böyleeaa?

- aman da aman, mutfağa da girermiş.

- inanmazsın, atletle donla dolaşıyodu evde.

- vallahi bizim hayvan gitti, yerine eyn hasından bi beyfendi geldi kıhz.

- evi de benim üstüme yapacakmış.

- teşekkürler kanal d *.
    5 ... ordabiyerde