bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  ozellikle mavi renkte kıyafetli sarı saçlı hostesleriyle değişik bir görüntü veren ucuz hava yolu sirketi. amerika da northwest airlines ile çalışırlar.
  ... city walk
 2. 2.
  amsterdam üzerinden aktarma yaparak amerika ya uçan hollanda havayolu şirketi.türkiyeye eski uçaklarını göndermektedir o ayrı.ucuzdur müslüman yolcular için ayrıca muslim meal seçeneği bulunur.
  2 ... hayvan adam
 3. 3.
  hollandanın en baba hava yolu firması..türkiyenin galatasarayı gibi.*
  ... akustik
 4. 4.
  (bkz: klm royal dutch airlines)
  1 ... akustik
 5. 5.
  açılımı: Koninklijke Luchtvaart Maatschappij (royal aviation company)
  hizmet, servis ve konforda birçok havayolu $irketine fark atmıştır. economy class'ta bile insan hiç sıkılmadan ve yorulmadan pasifik'i geçebilir. bilet fiyatları da uçuk kaçık değildir.
  ... yozishanko
 6. 6.
  fransız havayolu firması, air france, bünyesine dahil olmuş olan firma.
  ... leggare
 7. 7.
  havacılık konusunda uzman bir tarihçi tarafından, 1946 ve 1947 yıllarında nazi savaş suçlularının arjantin'e kaçmalarına yardımcı olmakla suçlanan hava yolu şirketi.

  aynı dönemde şirketin yöneticisi, hollanda kraliçesi beatrix'in babası prens bernhard'dır.
  ... inexis
 8. 8.
  bagaj ağırlığı konusunda nispeten daha esnek olan şirket.
  ... doctrine
 9. 9.
  yemekleri epey ilginç olan firma. ana menü olarak kuşkonmaz veriyorlar. bu açıdan thy'nin türk işi yemeklerini epey özletiyorlar. ama çok mu önemli, değil.
  ... havada bulut
 10. 10.
  internet sitesinde görülen ayrıca junk e- mail olarak gelen reklamlarında bangır bangır ilan ettiği gibi hiçte ucuza ucmayan, hatta bazı rakiplerini katlayan fiyatlar taleb eden buna ragmen kalem gibi güzel hostesleri bulunan havayolu şirketi.
  ... dalton ana