1. 1.
  (bkz: addressistanbul) ve (bkz: Kanyon Levent)'te şubeleri olan, (bkz: doors group)'a bağlı, şirin ufak bir restoran.

  (bkz: bistrott)
  (bkz: lokanta)
  ... timsah48
 2. 2.
  happy hour için kanyon şubesi seçilesi mekan.
  ... selmagezinir
 3. 3.
  (bkz: istanbul doors restaurant group)
  1 ... beyazyelkenli
 4. 4.
  tamamı türkçe olan tatlı mönülerinde, sadece elmalı turta yerine apple pie yazma sebeplerini şiddetle merak ettiğim restoran.
  ... karnimac
 5. 5.
  istinye park'ta bundan böyle perşembeleri,* "thursday parties" düzenleyecek olan mekan. içkilerde &25 indirim ve sürpriz ikramlar var.

  taksim the marmara oteli'ndeki şubesinin bir an önce açılmasını dilediğim yerdir ayrıca.
  ... brunglace
 6. 6.
  müşterilerine hiçbir uyarıda bulunmadan içinde domuz eti bulunan pizzaları sattığı ortaya çıkan firma.

  (bkz: ohannesburg)
  1 ... imhotep
 7. 7.
  astoria da geceleri eğlencesi tavan yapan mekandır. istemediğiniz kadar güzel kızı bir arada bulabilirsiniz. ayrıca fiyat konusuna gelince bir şişe votka 160tl bir şişe viski ise 200tldir. diğer mekanlarla kıyaslandığı zaman devede kulak kalmaktadır bu fiyatlar. tek kötü yanı kız arkdaşım için çalmasını istediğim cdden bir şarkıyı dje götürdüğüm zaman djin bunu kabul etmemesidir. belkide djin yabancı olmasından ve derdimi tam anlatamamamdan kaynaklanmıştır ama yinede hizmette sınır vardı.
  ... zugo
 8. 8.
  cadde şubesi şaşkınbakkalda olup baş tacımızdır efendim. dün başıma komik bir olay gelmiştir orda. geçen hafta gittiğimizde bi masada biraz oturduktan sonra daha da arkadaşlarımızın gelmesi sonucu daha büyük bir masaya geçmiştik. ilk oturduğumuz masada bizden önce oturanlar sigara pakedi unutmuşlar ve bizim geçtiğimiz yeni masaya garsonlar getirmişler bu pakedi. farkında bile değildik kalkana kadar. sonra umursamadık çöpe atsınlar ne olacak diye. meğersem garsonlardan birisi saklamış dün beni görünce geldi ve söyledi. güldüm baya bi. tatlı insanları bünyesinde çalıştırıyolar gerçekten ama ceasar saladı çok tuzlu . güzel ceasar salad için (bkz: kırıntı)
  -1 ... geheim5
 9. 9.
  Nasıl midpointe alternatif olarak her seferinde tam midpointin karşısına açıldığını anlayamadığım Cafe. Çok başarısız. Dekorasyondan menüye 5/10.
  ... doctrine
 10. 10.
  marmara otel'in en alt katında da hizmet vermektedir.
  1 ... cymbeline