Advertisement

 1. 1.
  jura soyfer'in yazdigi bir oyun. olmayan bir ulke kurulur ve olaylar gelisir.
  ... laz pacino
 2. 2.
  6 ay yasadigim bana pek tat vermeyen new york city deki yunan mahallesi.Turk nufus da az degildir ama bana williamsburg un verdigi tadi vermemistir.
  1 ... yourgirlfriendfuckinglikechamp
 3. 3.
  mecidiyeköy (yoksa gayrettepe mi desem) bulunan, ihtişamlı, görkemli ve sıra dışı bir tasarıma sahip, hergün mesai saatleri içerisinde manzarasını hayranlık duyarak izlediğim yapı.
  ... beyazyelkenli
 4. 4.
  bi cesit mineralli gazli su ( mineralwasser) markasi.
  ... bakbibak
 5. 5.
  BUGÜN AÇILACAK olan istanbul'un sıra dışı gökdeleni, avm'si.
  ... beyazyelkenli
 6. 6.
  londra'da bir konser salonu.
  ... hendrix
 7. 7.
  yeni açılmış , diğer avm 'lerine nazaran daha küçük , sade , her katında oturma yerlerinin olması müşterilerine değer verdiğini gösterir ; sayılı dükkanların olduğu ,şık , özellikle wc'lerinin ayrı bir bölmede olması gözden kaçmayan ayrıca temizliğiyle alkışı hakeden ,alternatif bir yaşam ve alışveriş merkezi.
  ... chronicle
 8. 8.
  (bkz: sephora)
  (bkz: etam)
  (bkz: charles&keith)

  (bkz: kitchenette)
  (bkz: cafe clementine)
  (bkz: dolce vita)
  ... brunglace
 9. 9.
  bulunduğu yer dolayısıyla pek rağbet görmeyecek yeni nesil gezinti alanı.
  öyle bir yere diktiler ki binayı ne yürüyüş yaparken "ay bi bakalım ne var ne yok" denebilir ne de araç vasıtasıyla geçerken merak edilebilir. zaten bir nevi felç olan levent taksim güzergahının daha da içine etme girişimidir başka bir şey değil.

  insanımızı hele ki bizim gibi sıcakkanlı, sohbeti hoşbeşi seven toplumu böyle üstü kapalı mekanlarda kendi benliğinden soyutlamak da ayrı bir olay ya, acilen toplumu, elden geldiğince artan alışveriş merkezi sayısıyla övünen vahşi kapitalistlerin tuzağına düşmemeleri yönünde uyarmak lazım.
  ama dinlenir ama dinlenmez, olsun. biz görevimizi yapalım da.
  1 ... sapka yapamayan cuheyla
 10. 10.
  efendim burası çok salak bir avm'dir. nedeni ise, sen git hayvan gibi kule dik iki tane tepesine, sonra residance diye iletişim yap aylarca, kimseye orada avm olduğunu söyleme, insanların ilgisini çekme, daha sonra niye kimse bana gelmiyor diye ağlan. belki bir çok avm'den güzel cafeleri var * , belki metro üstünde güzel bir yerdesin(ara durak olsan bile metro sonuçta), electro world gibi gayet keyifli bir teknoloji marketin de var olabilir , hatta cinebonus gibi ayaklarını uzatıp film izleyebileceğin bir sineman olabilir hatta hatta okko gibi insan evladı olmayan güzellikte bir şarküterin de olabilir ama iletişim yapamassan hepsi içinde patlar.
  2 ... zookeeper