bugün

Hollanda haberleri az önce, durumunun kritik olduğuNu ve çin’den tedavi etmek için özel heyet gittiğini söyledi.
Nazar deydi tosunuma.
Üzmüştür, seni unutmayacağız füze reyiz, unutursak kalbimiz kurusun.
Öldüğü rivayet edilen sevimsiz.

Umarım gelen, gideni aratmaz, dünya bir sayko ile daha tanışmaz.
Halk, ağlama, saç baş yolma provalarına başlamıştır muhtemelen.
Dışarda matem, evlerde bayram havası esecektir zannımca!
Yağ, es, gürle, nereye kadar bro?!
insanların özgürlüklerine alıkoyan ve onları korku içine yaşamaya mahkum edenler acı çekmeden ölmezler umarım.

Senin için de geçerli bu evet sen, biliyorsun kendini.
gelen gideni aratmasın da.
neden sevilmediğini anlamadığım.

hayır kim jong un öncesi liberal bir kuzey kore mi vardı?
özgürlükler ülkesi miydi?
özellikle bu adama dair olumsuz ne gördünüz kuzey kore tarihinde?
dış ülkelerle iletişimi en yüksek kuzey kore lideri her şeye rağmen bu tontik kardeşimiz oldu.

şimdi neden özellikle bu kadar kin?
kız kardeşinin tipinde ciddi psikopat bir tip seziyorum, kim jong un daha kendi halinde.
arada karizmasını toparlamak için füze denemesi yapar, o kadar.

kız kardeşinde abd'ye ve dünyaya paldır küldür saldıracak bir tip var.
düşüncelerinizi medya değil, siz oluşturun. medya okuryazarlığı ne azıcık öğrenin lan.

sanırsın hitler ölecek, adam asyayı istila edip, katletmiş.
adam mevcut kurulu düzene gelen bir diktatör. sıradan bir diktatör. kendinden sonra da bu devam edecek.
ölse ne, ölmese ne kısacası.
Bizzat anestezi etkisindeyken o tontik yanakları kızartana kadar sıkılmalık, şıpıdık şıpıdık tokatlayarak sevilmelik bir tipi olan tosun.
Tontiş ve ponçik kuzey kore lideri.
Öldü haberleri hakkında bir gelişme var mı?
görsel
Çin basınından çıkan Kim öldü haberlerinden 1 gün sonra tosuncuğun sağlık durumunun iyi olduğunu açıklayan ülke Güney Kore olunca, Güney Koreye füze mi düştü acaba dedirtmiştir.
“Oh füzelendiğimize göre yaşıyor tontişim.”
Aslına bakılırsa kim liseyi kendi ülkesini ve babasının tiranındaki eğitimi beğenmemiş olacak ki, sahte pasaportla isviçre'de okumuş.
Babası gibi diyabetli olup da nasıl bu kadar kilolu olabildiğini anlayamadığım tosun.
Yaşıyor mu öldü mü yoksa.
görsel
çok dalgası geçiliyor ama bu herif nasıl avrupa'da eğitim aldı ve "kimse tarafından anlaşılmadı" onu açıklamıyor kimse...
dediler ki kim öldü dedim ki kral geri döndü.
Adam tam bir bileyboy.

görsel
görsel
Yanaklari çok pis sıkılır.
Kuzey Kore'nin tek şişman insanı.
Füze reyis ölmemiş, sevindirmiştir evet ne de olsa amarika bize saldırırsa nükleer füzeyle amarikaya cevap verecekmiş, Amerika’yı her türlü silkeriz de malüm bizde nükleer yok.
görsel
yakında mermilerle "bugün de ölmedim anne" yazacak şahsiyet.