1. 1.
  atlara ve kopeklere vurulan narkoz olarak bılınır. veteriner eczanelerinde bulunur.
  1 ... cehennem tanrisi
 2. 2.
  special k olarak da adlandırılan, zamanında * ameliyatlarda hastaları uyuşturmak için kullanılan, daha sonra ise * büyük baş hayvanlar üzerinde kullanılmaya başlanmış ilaç. Aynı zamanda vietnam savaşında Amerikalı askerler tarfından kullanılmıştır. Günümüzde Extacynin rakibi olmaya adaydır...
  ... dugu
 3. 3.
  (bkz: special k)
  ... pyndemonium
 4. 4.
  ketaminin ocak üstünde ısıtılarak sıvıdan toza dönüştürülmesiyle elde edilen
  sentetik uyuşturucuya da ketamin ya da 'özel k' denir. çok güçlü halusinasyona
  yol açar. rave denilen çılgın partilerde özel k olarak gündeme gelmiştir.**
  1 ... meister writer
 5. 5.
  K, Special K, vitamin K, Ketalar, Lady K, özel K, vitamin K, "Ketalar SV" ve "Cat Valiums". Ketamin kullanıcıları tecrübesine ve/veya efektlerine trip. K alanı veya K deliği olarak tanımlayabilirler.
  ... fatal
 6. 6.
  Ketamin, kuvvetli analjezik ve hafif hipnotik özellikleri olan ve hızlı etki ortaya koyan anesteziktir. Ketamin HCl (2-o-klorofenil-2-metilaminosiklohekzanon hidroklorür) karakteristik hafif kokulu, beyaz, kristalize bir tozdur. Renksiz, kokusuz ve tatsızdır. Akut kullanımda şizofreniye benzer etki gösterebilir, yani bad trip yaşayabilirsiniz. kokain bağımlılığına benzer bir bağımlılık gelişimine neden olur.

  Sokaklarda, köpek kokaini diye satılır. Minik bir şişede sıvı haldedir.
  ... conspirator
 7. 7.
  in brugge'de wee man'ın kullandığı maddedir.
  ... thor
 8. 8.
  renksiz ve tatsızdır. nmda reseptörünü inhibe eder, dolayısıyla glutamate nörotransmiterini de engeller.
  etkisi 3.5-4 saat sürer. ajitasyon, hiperaktivite, hamile kadınların kullanması fetüste gelişimi engeller. alkolle birlikte alındığında ölüme neden olur.
  ... peride3
 9. 9.
  sezaryen ile doğumlarda kullanıldığında difüzyon hızı düşük olduğundan fetüse geçişi yavaştır. bu ve fetüs üzerindeki depresan etkisi az olduğundan obstetrik anestezide sık kullanılan bir tür anestezik.
  ... tetsujin
 10. 10.
  günlük-tecavüz uyuşturucusu olarak anılmaktadır. çünkü etkisi altındaki kişi bilinçsiz veya hareketsiz böylece saldırıya karşı savunmasız durumdadır.
  2 ... alpfur