bugün

ac milan'a gitmesi veya ac milan tarafından istenmesi söylentide olan galatasaray oyuncusu.

görsel
Bu herifi kesse okan şampiyonluk garanti.
(bkz: muhammed kerem aktürkoğlu)
Bugün atıcak allah ın izniyle.
Hangi topa ne zaman nasıl vurulur, bunu ne yazık ki karıştıran, yanlış vuruş tekniklerini, yanlış pozisyonlarda uyguladığı için bol bol gol kaçıran, 1 tane "şık" bi gol atıcam diye 49 gol kaçıran bi Türk.

Bayern maçını gs kaybetmesine sebep olmuş şahıs.

Hatalarından ders de almıyo kendini süper bi messi falan sanıyo.

Kopenhag maçında da iki pozisyon da, iki (maç 1-0 bitti, o hataları yapmasa 2-1 olurdu), yanlış şut tekniğiyle kaleyi ıskaladı.

Icardi sakat. Ona yükleniyolar, kerem sakat diil. Gs'ın teknik direktörü olsam, bu topçuyla çok ciddi konuşmalar yapar, ya ona özel çalışmalar yaptırırım ve geri kazanırım, ya da satar, kendi olayıma bakarım.

Hata.. yanlış...4-1, 5-1 yenecekti gs bayern'i istanbul'da bu kerem aynı hataları arka arkaya yapmaya devam etmeseydi. Ben futbolla ilgilenir, okur ve kendime göre değerlendiririm, bu benim görüşüm, görüşümün arkasındayım, ben gs'li diil beşiktaş 'lıyım, ama bayern'i yenmeye bu kadar yaklaşmış bi gs varsa, bi anda gs oluveririm...eşek olduğu için 2'si net 3 gol kaçırdı bu şahıs. Biz saçlarımızı yolmaktan bıktık o aynı hataları yapmaktan bıkmadı.

Hadi bayern maçı tarih oldu, aslında olmadı da, orda bi puan almış olsan elenmemiştin, oldu diyelim, kopenhag maçında bu tipin yaptığı en az iki hata var, ve bunlar hiç konuşulmadı, ben bunu burda yaziim,bu da burda dursun. Bence bayern'i yenememek ve kopenhag a yenilmek, kerem'le çok ilintili.

Birinin bu adama futbol oyununun bir "alan oyunu" olduğunu anlatması lazım. Ya doğru yerde olucan, ya da sen yanlış yerdeysen doğru yerdeki adama top çıkarcan...futbol...Bundan ibaret aslen. Bu kadar basit ve 100 yıllık bişeyi bu adam bilmiyo, ve gs için çok kritik anlarda bu bunu bilmeyen adam var. Çok yazık çok...
eğitim insanı bu kadar değiştiriyor işte. altyapısını almanya'da alsa messi olacak adam türk antrenörlerle altyapı alınca kerem oluyor işte.
Sivasspor maçında kırmızı kart gören Kerem Aktürkoğlu, oyundan çıkarken sinirlerine hakim olamadı. Yan hakeme itiraz eden yıldız futbolcuyu Okan Buruk ve teknik ekip zor sakinleştirdi. Kerem'in 3-4 maç ceza alacağı konuşuluyor.
Noldu lan bücür heri potır seni zahahaha.
kaybettiği her toptan sonra takım arkdaşlarına el kol yapması, bir şeyler söylemesi artık sıkmaya başlayan topçu.

maçlardan sonra kendisini izlediğinde de yaptığı hareketleri itici buluyordur muhtemelen. böyle giderse ikinci bir marcao vakası daha gelebilir benden söylemesi.
Her hafta eleştiriliyor ona rağmen her hafta takımını kurtarıyor aslan parçası.
Bu çocuğa gereksiz bir tepki çığ gibi büyüyor. icardi haddinden fazla gözde büyütülürken bu çocuk sadece oyununu oynuyordu. Üzücü bir durum. Gaziantep maçında yaşananlar hiç hoş değildi.

https://www.sabah.com.tr/...-tum-takimi-topladi-ve/13
Yetenekli çocuk ama öğreneceği çok şey var daha. Bazen çok eleştiriliyor ama her şeye rağmen bence başarılı. ileride daha da kendini geliştirecek gibi duruyor...
Maçı seyretmedim,yok bende türk ligi, ama yalan olmasın, 4 saat falan yorum seyrettim, herkesin söylediği şey, bu elemanın dün akılalmaz şekilde kötü oynadığı. %85 pas hatası yapmış, falan...

Yazık ya...bitiricilik yok, bitiremiyo. Çok üzücü.
bunun ağlaklığından triplerinden gına geldi.
arkadaşım istatistiklerin iyi olabilir.
senede 40 maça çıkıyoda olabilirsin.
her maç 20 tane sikko pas hatası yapıyosun.
sen kanat oyuncususun.
bu kadar top kaybetme hakkın yok.

birinci öncelliğin gol attırmak.
Takımı sabote ediyor gibi oynuyor.

Okan hoca acilen çekmeli kulübeye.