1. .
  henüz başlığının açılmamasına hayret ettiğim, çok değerli bilgilerini bizimle paylaşan adam gibi yazar.
  -10 ... nickname
 2. .
  (#8104769)
  ... mynamex
 3. .
  dağdaki teröristin leşini fakir fukaranın çocuğu olarak tanımlayan yazar.
  terörist avukatı pkk sempatizanı. (#8104800)
  5 -4 ... mynamex
 4. .
  --spoiler--
  devletin kati imha ve asimilasyon stratejilerine rağmen özsel değerlerini yitirmediği için yüreği pek kürt halkı bence zaten diz çöktürmüştür mütecaviz ve insaniyetsiz devlet tapıcılarına.
  --spoiler--
  özsel değerlerini yitirmemiş ve türklerin kürtler önünde eğildiğini hayal eden, sempatizan.
  2 -3 ... mynamex
 5. .
  sözlükteki pkk avcılarının yeni hedefi. bu insanlar tecavüzcüye, katile, hırsıza ve ırkçılara ses çıkarmazken bölücüleri bir çırpıda anlayıverirler. zira beyinlerinin sadece bu kısmı işlevsel yani bu adamların beyninde bir dedektör var adı da bölücü dedektörü. kürt, kürtçe, barış, demokrasi gibi şeylerden bahsederseniz hemen bölücü dedektörüne takılıverirsiniz. velhasıl bu tür ucuz yazar tespitlerine aldırmaması gerekir.
  7 -22 ... benjamin kastaryan
 6. .
  sözlükteki pkk avcılarının yeni hedefi olan yazarmış.

  ayrıca bu pkk avcıları sadece, sözlükteki teröristlere karşı gelmez efendim. tecavüzcüsünede, hırsızada,ırkçıyada kızarlar, eleştirirler. ayrıca pkk avcısı ne lan? keşke ben de pkk avcısı olabilsem de, güzel ülkemde bi tane bile orospu çocuğu pkk lı bırakmasam. hepsinin ayaklarıyla ellerinin yerlerini değiştirebilsem(sözlükteki pkk lılarda dahil)
  ayrıca bu yazarın (#8104800) entryside beni gülmekten yerlere yatırdı. içip içip sözlükte yazmayın efendim. sonra böyle komik şeyler ortaya çıkıyor. fakir fukara çocuğuna acımalıyız evet. ama bu fakir fukara çocuğunun dağda ne işi var? diğer yaşıtları gibi okula giderek vatanına milletine hayırlı bir evlat olmuyor da neden dağda, üstünde yaşadığı topraklara ihanet için yetiştiriliyor? amına koyim nesine acıycam len bu veletin..
  3 -3 ... nasil entry ama super di mi
 7. .
  insanların inancına saygısı olmayan andaval yazar.
  4 ... draws
 8. .
  kişilerin inançları ile dalga geçen şahsiyettir ayrıca (#8237642) entry sinin cavabını en yüksek mertebeye bırakıyoruz. o bilir.
  -2 ... emcekare
 9. .
  (bkz: çaçi tokatı)
  ... ozan oyunbozan
 10. .
  kendal kürtçe bir isim. diken manasında.
  1 -1 ... haykopatdemosh