bugün

çoktan silinmiş ama zamanında bazı modlarca koruma altında bir sürü şikayete rağmen tutulmuştur. birde bu modlar atatürkçüyüz diyorlarya daha bir ilgi çekiyor böyle yazarlar silinince.
yakında uçar meraklanmayın.

yahu gereksiz yere meşgul ediyor bunlar sözlüğü.

edit: zaten uçmuş lan * neyse ben demiştim derim sonra ...
(bkz: #9896636) "buraya gelmiş, sonra uçurulmuş olan köpek kardeşleri gibi kendisi de gidecektir bir gün" bakın gitti de.
sözlük her ne kadar fikirlerin hürce savunulduğu bir yer olsa da yine de bu kadarına izin verilmemesi gerekir. şimdi yazdığı bir entrye özelden ana avrat sövsen sen suçlu olacaksın, uçurulacaksın. değer mi? değmez. sözlük yönetimine bu nickaltı entry ile sesleniyorum. ya böyle adamları bu sözlükte barındırmayın ya da 10 kasım'da 29 ekim'de ve nice milli değerlerimizi, sevinçlerimizi, hüzünlerimizi yansıtan günlerde atatürk'ün resmini, bayrağımızı sayfanıza koymayın.
adam bir de utanmadan beni çaylak yapıyolar diye yakınıyor. yüzsüzlüğün bu kadarına da pes yani.
tanım: dağdaki şahsiyetsizlerin sanal ortamdaki versiyonu yazar
(#9898487) belirtilen kürt hareketinin yılmaz savunucusu.
(bkz: #9898444)

ironinin dibine vurmuş arkadaş.
(bkz: #9896555) ve (bkz: #9896589) entrylerine ithafen;

sözlükte az rastlanan, pkk sempatizanı vatan hainlerinden biri. buraya gelmiş, sonra uçurulmuş olan köpek kardeşleri gibi kendisi de gidecektir bir gün. daha kendisi hakkında yapabileceğim bir çok tanım var ama sözlük gibi bir ortamdayız maalesef.
nihayetinde çaylak olmuştur.

edit: nihayetinde silinmiştir. vay be moderasyon çalışıyor. *
Irkını savunmak Herkesin dogal hakkı fakat hakları ugruna kendi insanını öldüren ve onu destekleyen bizden degildir.
dakikada 300 kez "faşist" diyebilme ve yazabilme yetisine sahip olduğunu idrak ettiğim kullanıcı.

ahmet?
faşist.
mehmet?
faşist.
yılmaz özdil?
faşist.
protest sanayici?
faşist.
legendkiller?
faşist.
atatürk?
faşist.
tayyip?*
faşist.
kemal k?
faşist.
a?
faşist.
b?
faşist.
c?
faşist.

apo?
ya apo?
bdp?
cici, güzel, iyi...

(bkz: yarak afedersin)

edit: altıncı nesil silik. geldiği gibi gitmiş.
dakikada 300 kez "faşist" diyebilme ve yazabilme yetisine sahip olduğunu idrak ettiğim kullanıcı.

ahmet?
faşist.
mehmet?
faşist.
yılmaz özdil?
faşist.
protest sanayici?
faşist.
atatürk?
faşist.
tayyip?
faşist.
kemal k?
faşist.
a?
faşist.
b?
faşist.
c?
faşist.

apo?
ya apo?
cici...

(bkz: hasiktir ulan)
sanırım birazdan çaylak olacak yazardır.
büdüt: sen üzülme kuzum. ben senin için faşist rehabilitasyon merkezinde tedavi de olurum canını sıkma sen (!)
geceleri rüyasında gördüğü kabusları cemaat yüzünden olduğunu sanan yazar.
(bkz: #9232503)

gramatikal diye bir sözcük uydurmuş; herkesi kendi gibi sanan; olmayan bir ırkın ırkçılığını yapan şey.

hiçbir bok bilmediği gibi bir de morfolojinin anlamını bilmiyor.

"ortaya yabancı sözcükleri atayım da kimse anlamasın" gibi bir düşünce biçimi var. herkes beyni yıkanmış pkk'lı mı ki düşünme değil ezber üzerine konuşalım.
(bkz: dil üzerine tartışacak meşrebe sahip değilsin)
eklentilerinde resmen apo'yu ve pkk'yı övdüğü halde halen sözlükte tutulmaya devam eden kullanıcı.
yeni bir hiwa vak'ası olma yolunda.
(bkz: kürt)
dört harfli.
en güzel tanımı ustasından alıyoruz. *
(bkz: böyle puşt gibi ibne gibi bir şey)
metin.26, çılgınçocuk34, burcu_18...vs gibilerinden bir kullanıcı adı gibi duruyor.
kürtçü faşist ırkçı pkkcı yazar.
#8459808 ile sözlükten gönderilmesini istemiştir kendi kendisinin.
(#8459495) girisinden sonra, kendisini seve seve asimile edeceğim yazardır.
kürt faşisti.
insanları bu asimile bu değil diye sınıflandırmamalıdır. herkesin siyasi görüşü farklı olabilir ama saygı görmek istiyorsak saygı da göstermeliyiz. aksi taktirde yaptıklarımızla eleştirdiğimiz insanlardan bir farkımız kalmaz ve bence bu dönemde kürtlerin en son ihtiyaç duyacakları şey kendilerine karşı duyulan nefretin körüklenmesidir. naçizane fikirlerimi kaba bulmayacağını umarım.