bugün

(bkz: herkes türk değildir).
(bkz: içimizdeki irlandalılar)
"aklım karıştı" isimli şarkısını dinleye dinleye bıkmadığım bi şarkıcı.tatlı..
hem öyle sürekli basmakalıp üretilmiş pop denilen şarkılardan uzak duran, hem de pop dinleme isteğinde olan yurdum insanlarının dinlediği 'kaliteli pop yapıyor ama bu adam' dedikleri şarkıcı.
bütün şarkılarında insanın kendinden bir parça bulabildiği hem sesi hem özü güzel olan sempatik ve yakışıklı bir stardır,konserlerinde gösterdiği üstün perfonsmanlarla izleyicileri adeta çoşturmakta olan sanatçı sevenleri olduğu kadar* herkesin olduğu gibi sevmeyen ve desteklemeyenlerinin de olmasıyla beraber eurovision için de uygun bir seçimdir.
bu akşam parkorman'da konseri olan şarkıcı. şu dakikalarda konser sürüyor olmalı.
uzun saçlı dönemini hatırlayınca evrim teorisine daha da fazla inanmamı sağlamış kişidir. cakkıdı ve dıptısları bırakıp, yeniden kurşun adres sormaz ki tadında müzikler ile uğraşmasını dilemekteyim. öyle olsun böyle olsun ve şöyle.. kenan duyuyor musun?
ŞARKIYI DiNLEMEDiM FAKAT avrovizyon için doğru tercih bence.
minibüs diyaloğu:
-olm kenan var ya, cemreye vuruyormuş lan.
+hangi cemre'ye lan?
-hepsi'den cemre'ye.
simsiki siki siki, kursun adres sormaz ki, yaparim bilirsin, ask oyunu, kandirdim, hic bana sordun mu, yazmissa bozmak olmaz gibi harika sarkilarindan sonra ex askim, ve cakkidi gibi eserlere nasil imza attigina hayret ettigim insan. nereden nereye...
(bkz: zenon dogulu)
"shekerim" gibi ne idüğü belirsiz bir kelimenin mucidi. türkçe söylemediniz, tamam dedik de, keşke bari ingilizce söyleyebilseydiniz bilader. "shekerim" denen halt türkçe mi ingilizce mi?
bu şarkıyla nasıl umutlu olduğunu anlayamadığım, hepimizin daha güzel ve kıvrak bir şarkı beklemiş olduğumuz şarkıcı.
örövizyona bu çok bile diye ,saçma sapan ağıza dolanan tipik bir hande yener şarkısı yapıp ,gayet akıllıca politika izleyen işini bilen gerçek bir popcu.
çakkıdı ile tüm türkiye yi sallayan fakat eurovision icin hazırladığı shake it up sekerim isimli sarkısıyla fazla begeni toplayamayan türk starı.
eurovisionda bizi bu yıl temsil edecek sanatçı.Şarkısında ki shake it up nakaratının benzerini bu yıl yunanlıların da kullanacağını duyduk.
turkcell'le de anlaşarak parasını katlamaya devam eden sanatçı.

(bkz: bi kenan varmış canı sıkılan)
bugün adını hatırlamadığım bir dergide okuduğum röportajında, kuantum fiziğiyle bu aralar çok ilgilendiğini, dergi kitap vb bilgileri takip ettiğini söylemi$, tam beni dumur ettiği anda hemen arkasından kalın çizgili iç çama$ırı giyen bayanları sevmediğini belirterek eski kenan olduğunu belli etmi$tir.
90'ların yıldızı parlayan starı ancak kendini son zamanlarda bozduğunu düşünmekteyim...
15 mayısta uludağ üniversitesi şenliklerinde konser verecek eurovision şampiyonu ??
maloğlan için çakkıdı çukkudu
müzik bilen biri için sıkı müzisyen.
12.mayıs.2007 tarihinde eurovision'da sahne alıp ülkemizi temsil edecek olan hemen 3 gün sonra 15.mayıs.2007 tarihinde ise uludağ üniversitesi'nde yağmur altında sahneye çıkacak olan bahtsız bücür.

(bkz: insan ne oldum dememeli ne olacağım demeli)
an itibariyle bir kez daha nefret ettiğim, medya maymunu.

sincaba benzer kafasını her türlü deliğe sokmaya başlaması, eurovision' kapısını da aralamış muş müş...

hikaye!
mustafa keser'in kullandığı türden oyalı mendili finlandiya semalarında sallayan şarkıcımız .
dün geceki eurovision yarı finalinde sahne şovu müthiş olan, şarkının aralarına hey hey hey ve mendil sallama gibi türk öğeleri de yerleştiren şarkıcı.