Hatırladığım kadarı ile atv, kanal 7 gibi yandaş kanallar cnn turk te Tayyip Erdoğan sokağa çıkın demeden önce hiçbirşey söylememişti. Allah göstermesin ( her ne kadar akp den nefret etsemde) darbe olsaydı. Bu yandaş kanallar Fethullah gülen in elini öpmek için havalanına sıraya girecekti.
reisleri korkudan yerin dibine geçmişti asdfaafs. eniştesinden haberi alan zat, saklanmıştı. hey gidi hey. fetöcü pilotları önlemek için hapsettikleri pilotlardan medet umdular.

radikal islamcıların alayı zaten böyledir. önce hizipçilikten dağılırlar, sonra da emtrika ve hile ile iktidar hesapları yaparlar.

sizden bi sikim olmaz.
(bkz: yav he he)
Kardeş kavgasına karışmak istememişlerdir.
Çok abartmayın olm, 15 temmuz'u dışarıda kimse hatırlamıyor da umursamıyor da artık.
sen onu bunu geç, Dünya lideri niye hâlâ alamadı o lavuğu?
yunana helikopterle kaçanları görmeyen çakallar hala ergenekon balyoz diye ağlaşırlar.

mahkemeler bunların komplo olduğunu tertip olduğunu beyan etti.

aynı yalandan medet umanlar ne kadar çukurladır.

madem fetönüz dürüst suçsuz neden amerikanın kucağından kalkıpta türkiyeye gelemiyor.

onu geçtim. amerika ve avrupa neden 250 kişinin katili fetöcüleri türkiyeye teslim etmiyor.

hatta yargılamıyor bile.

meşhur hakan şükürün karısı başını açmış halde amerikada kafe salonu işletiyorlar.

türkiyenin en zengin altın madencisi saysızı ferrari sahibi fetöcü koza altın ingileteye kaçtı. neden ? suçsuzdun kalaydın türkiyede.

atatürkçüler neden kaçmadı ve kaçmıyor bu ülkeden ?

neden atatürkçüleri amerikalılar yada avrupalılar himaye etmiyor saklamıyor desteklemiyor. ?

adalet bakanlığı amerikaya 200 klasör dolusu belge gönderdi. tık yok

yargılanmıyorlar bile. ifadeleri bile alımıyor.

250 kişiyi katledeceksin. ama ifaden bile alınmayacak.

görsün millet. kim altına işiyor sıçıyor.

altına işeyenler sıçanlar bu ülkeden kaçanlardır ve de hala onlara alkış tutan kriptoladır.
konuşmaya bile değmeyecek salak bir çomar başlığı daha. poponuzu kurtaran o Kemalist kahramanlar öpsün sizi. pislik akıyor ruhunuzdan. şimdi defol git ve o bataklığında boğul embesil seni
fetöcü itlerin biti kanlanmış. bir cesaret gelmiş.

ama atatürkçü türklerden kaç tanesi ergenekon balyoz davasında amerikaya kaçtı.

hakkında soruşturma ve tutuklama olan gemi kaptanı tam gaz türkiyeye gelerek adalate teslim oldu ve tutuklandı.

eee fetöcüler naptı 15 temmuzdan sonra
alayı tapa gaz pezevenkleri amerikaya veya avrupaya kaçtı.

hatta helikopter kaçırıp yunana kaçtılar.

görsün cümle alem cümle türk milleti.

kim altına işemiş kim kim altına sıçmış.
fetö tertibi ergenekon mahkemlerini fetöci savcı zekariya özleri sözlükte savunanları görmek ilginç.

hatta iyi cesaret.

(bkz: egm tem şube) falan bunu görse ne der acaba.
Ülkeyi kemalist subayların ve astsubayların kurtarmış olduğu gerçeği ile yaşamanı tavsiye ediyorum. Çünkü yıllar sonra tarih onları yazacak.
Ergenekon mahkemelerinin üzerinden f-16 uçuran kemalistler mi ?

görsel

(bkz: saldıray berk in ergenekon u f16 ile tehdit etmesi)

(bkz: Orgeneral Saldıray BERK)

(bkz: Saldıray BERK)
fetöcü yobaz bölücü bir vatan haininin zırlamasıdır.

15 temmuzdan önce hocaefendi diye ağlaşarak mabadının deliğini yaladıkları şahısı şimdi fetö diye çemkiriyorlar.

ne kadar çukur hayaısz onursuz mahlukatlrdır.

türk milleti bölünmez bir bütündür.
neden sadece biz korkacakmışız? yada siz fetöcümüsünüz siz neden korkmayacakmışsınız? anlayamadığım önerme.
keşke o gece dönecek filmden onlara da önceden haber verilseymiş de altlarına işeyeceklerine gülücükler atsalarmış.
görsel
yalandır, iftiradır.

tuvalete işeyip gidip yatağıma yattım. sabah uyanınca baktım bi sikim olmamış. kaldığım yerden devam ettim.
Akşam 9 da darbe mi olur amk.
kemalistler için kayda değer olmayan durumdur. onlarda tankların önüne yatacak yürek yoktur..
yıllar boyunca fethullah gülene karşı savaş verdikler için düşman olarak görülen kemalistler mi?

görsel
birilier de meydana çıkamayıp cep telefonundan canlı yayıya bağlanıp halkı sokaklara dökmüştü.

evet.
Emin miyiz arkadaşlar??
görsel
Bebek bezi satışlarında patlama olmuştur o gece.
altıma işemekten ziyade mısır patlatıp izledim,tiyatro olduğunu anlayınca gidip yattım uyudum.
yavşaklığın sınırı olsun. şerefsizce, deli saçması suçlarla suçladığınız o askerler eline tabacasını alıp birebir savaştılar. hastalıklı nefretiniz yüzünden ülkeyi ne duruma getirdiniz. bir gün gelir bunlara bakıp utanırsınız belki.
onlar daha çok tweet atmakla meşguldü. cefasını biz çektik sefasını onlar sürüyor. abdest alıp ölümü düşünmeden dışarı çıkanlara onlar anca sanalda ''cahil'' diyebilirler. kolaysa yüzüne söylesin. adam ölümden korkmamış senin gibi bir karaktersizden mi korkacak?
Kim kemalist bilmiyorum ama korkudan tünellere saklananlar ya da konut değiştirip kaçanlar kemalist değildi.
Ortada gözükmeden Telefonla bağlanıp iktidarı için halkı ölüme yollayan lideri olanlara dert olmuştur.