1. 1.
    chp izmir milletvekile ve chp grup başkan vekili.
    2 ... kurabiyecanavari
  2. 2.
    zihni anadol'un oğludur.
    ... zibende
  3. 3.
    ankara hukuk mezunudur , şu anki cumhurbaşkanımız filan sınıf arkadaşıdır.
    1 ... firtina
  4. 4.
    tbmm bünyesinde bulunan en değerli insanlardan biridir. devlet bakanı kürşat tüzmen tarafından kendisi aleyhinde bir buçuk milyon dolarlık tazminat davası açılmıştır.
    2 -2 ... fowler
  5. 5.
    milletvekili olması gereken en son insan. tbmm'yi mahalle kahvesine çevirip kavga etmeye pek bayılır.*
    3 -9 ... chilavert
  6. 6.
    cumhurbaşkanlığı seçiminin 1.tur oylamasına partisi adına yoklama almak için katılan milletvekili.
    1 ... krmyrdsn
  7. 7.
    cumhurbaşkanlığı seçimi için yoklama istemiş.ancak meclis başkanı bülent arınç' tarafından yoklama isteği reddedilmiştir.söz hakkı isteyerek mecliste durum üzerine konuşma yapmakta olan siyasetçi.. * . *
    1 ... darksideofthepink
  8. 8.
    an itibariyle arınç'a çok pis ayar vermiş kurt siyasetçi.
    6 -8 ... diyonsos
  9. 9.
    esas duruşta, kendisine ezberlettirilenleri söylmesiyle komik duruma düşmüş; arınç, "20 kişi getirin lütfen efendim" diyince kıvıramamış ve bir çocuk edasıyla "yoklama yapmadan oturumu mu açıyorsunuz efendim" diyerek gerisin geriye gitmiş vekildir.
    3 -3 ... asimusa
  10. 10.
    siyasetten anlamayanlarca siyasetten anlamayan gibi gösterilmeye çalışılan parti adamı. kimisine göre kıvıramamış olmasına rağmen, zaten 20 milletvekilini getirmesi halinde 367 olan baraj geçilecek ve anayasal olarak toplantı geçerlilik kazanacaktır. bülent arınç ise bir çocuk edasıyla "benim dediğim doğrudur" da ısrar etmiştir. toplam milletvekili 361 iken, bile bile g*t olmaya çalışan milletvekillerini anlamış değilim! 361 kişinin 367 kişiyi oluşturabilme ihtimali var mıdır, bunu merak etmekteyim...
    1 -2 ... beholderr