bugün

son günlerin mydonose'da sürekli dönüp duran şarkılarından, ian carey'in dans ettiren mix'i.
sözleri de şu şekildedir:

Tell me my soul
Feeling the lost of control
In its spirit
So colourful
If you feel it then let's go
To a place where you belong
Give it strength to carry on
Open your heart
Set your mind at ease
Live your life
And you'll be free

We're gonna rise, rise, rise
Keep on rising
Rise, rise, rise
Uhmmmm uhhm

Rise, rise, rise
Keep on rising
Rise, rise, rise
Yeah Hey yeah Uhmm

Sometimes you feel like
You're down and out
Feeling the pressure
And you're undone
And your feeling know
Nowhere to go
Don't you worry
I know you're gonna

Rise, rise, rise
Keep on rising
Rise, rise, rise
Yeah Hey yeah Uhmm

Keep on rising

Keep on rising
Rise, rise, rise

Keep on rising, rising, rising
Rising, rising, rising, rise ohh ohh yeah!

http://youtube.com/watch?v=rMSBfi_qlHI
2 nisan 2008 fenerbahce chelsea macinda telsim tribun'de ki muazzam koreografi gosterisi baslamadan once calan sarki.

bilerek mi secilmis bilemiyorum tabi ama aklimda her zaman o koreografi ile yer edinecek sarkidir.

soz konusu koreografi icin;

görsel
radyo 5'in sık sık çaldığı şarkı. sever miyiz? severiz.
2008 yazının hit parçasıdır, daha iyisinin çıkması zor olasılık. *
sonlarına doğru insanı farklı boyutlara taşıyan şarkıdır.
radyo fenomen'in su aralar degismezlerinden, insani araba kullanirken bile kendisini ritm tutarken, bagirirken bulmasini saglayan guzel sarki. 2008 yazinin pekin olimpiyatlari ile birlikte simgesi belkide bazi bunyeler icin.
gs'tv de sıkça çalan şarkı.
muhteşem bir şarkı sonique zannetmiştim sesini ian carey nin bu kadarmı benzerlik olur, hasta güzel şarkı geçen senenin en iyisi hatta.
Malta Adasında Pacheville sokaklarında dolaşırken iki bardan iki farklı ses düzeniyle aynı anda dinleyebileceğiniz sık çalınan bir şarkı ..... Dinlerken Ayağınız Yerden kesilecek gibi hissediyorsunuz....
sözlüğe hoş gelmiş taptaze yazardır. *
şarkının güzelliği kadar entry'leri de güzel olan yazar.
*
otuzbir karmayla sözlük inşaatında mala vurmaya devam eden yazar.
oldukça hareketli, ve insanın yerinde duramamasını sağlayan şarkıdır.
iki entrysini gördüğü insana, bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olarak nick altı yazan yazar.
Bi ZAHMET YERiNi BiLiP ORAYA DOĞRU KENDiSiNi DEF ETMESiNi RECA BUYURDUĞUM KiŞi.
(bkz: SiZiN GiBi GENÇLERi iNCiSÖZLÜKTE GÖRMEK iSTERiZ)
bazen seri halde, bazen de belirli aralıklarla başlık sıçan yazar.

kalçana kuvvet yiğidim.
hayatının hiç bir döneminde hiç bir zaman;

--spoiler--
iyi bir insanım. hayatımda kötülük yaptığım insanlar oldu. ama en büyük ve en kötü kötülükleri hep kendime yaptım. ve hayatımda başka insanların eşlerini sikmek istemedim. sikmek istediğimi sağa sola yazmadım. yazdıktan sonra işi oraya buraya çevirip, insanları sırf haksız göstermek için yalanlar atıp, dine küfrediyorlar ayağından linç ettirmeye çalışmadım. göt korkusu ile götümü sikerler mi korkusu ile insanları kandırmaya çalışmadım. onlara bok atarak küfrederek onları suçlu göstermeye hiç çalışmadım.
--spoiler--

diyemeyecek uludağ sözlük yazarı. diyecek olsa derdi, demek yerine her an kavgaya hazır avam hali ile küfür etmezdi. edebi yetersizliğini küfür ile örtmeye çalışmaz derdini anlatmaya çalışırdı.
ian carey in süper bir şarkısı.
"çoluğu çocuğu olan ateist kadınların insanın iştahını kabarttığını" yazmaktan çekinmeyen, sonrasında ise hem bu entyrsini düzelten hem de kendisine insan olmayı öğretenler arasından seçtiği ateist olduğunu iddia ettiği insanların üzerine dinimize küfrediyorlar yalanı ile yandaş toplamaya çalışan ve kendinin yaptığı/yazdığı afişe edenleri ateist diye suçlayıp linç ettirmeye çalşan yazar. ne güzel ki müslümanlarda farkında olan bitenin.
rahat bırakın kendi kendini imha edecek.
kimseyi toplamaya falan çalışan yazar değildir. götünden anlayıp eliyle yazan, bu süreçte beynini kullanmayan insanlara hedef olmuşştur.tek başına yeter. kimseye ihtiyacı da yoktur.
milletin namusunda gözü olan müslüman yazardır.
(bkz: #7548211)
lafı üstüne laf söylenmemesi gereken,kaliteli yazarlarımızdan biridir.
ian careyin harika yıllar geçsede eskimeyecek şarkısı.
finallere çalışası gelir insanın dinleyince. o derece.