bugün

ortaçağ avrupası'nda yaşamı aslında spielberg'in schindler'in listesi filminden farksız olan hayvanlardır.

(bkz: ortaçağ kedileri)
Dünyanın en tatlı hayvanlarından biri.
Ayrıca islamiyet Göre de necis de değiller.
arkadaşımın yalnızlığını paylaştığı hayvan. biber. bir insan kedisine neden biber ismini koyar ki? tüketimin arttığı dünyada yenecek bir şey kalmadığında yemek ister insan. biber kızartması. kokusu tüm apartmanı sarar. kilo almanıza yardımcı olur.
sokakta her gördüğümde mıncırmadan geçemediğim çok asil ve mistik hayvanlardan biri. aynı zamanda kendileri benim erk hayvanım olurlar ehuehuehe
Uzanmış sere serpe koynumda yatıyor. Boylu boyunca kolları göbeğimin yanından sarkıyor. Birazda horluyoruz ara ara. Sıcak tabi anneyi de darlamak lazım hem demi? Şimdi diğerleri annenin yanına gelirse "bu benim, dağılın!" imajı vermesi lazım.

Ah be oğlum, ne bu eziyet...

Tam anlamıyla hayatı güzelleştiriyorlar.
görsel
Benimki kedi degil tavşan mubaregim ziplayarak ulasim sagliyor ama cok tatli .
görsel
görsel
görsel
gurbban olurum ben onlari yaradana - diye babaanne vari bir cumleyle baslamak istiyorum entryme. kedileri kendimi bildim bileli cok severim. sanirim tee bebekken ilk gordugum kedi'den beri asigim ben bu hayvanlara. etrafta kim olursa olsun, hic cekinmeden gordugum yerde duserdim peslerine, calilarin arasina dalardim, agaclara tirmanirdim, hem de artik cocuk sayilmayacak yaslara kadar. kedisi olanlara oyle imrenirdim ki, ama malesef bizim kiler eve sokmuyorlardi. sonra bir gun karar verdim ve anneme kardesime sormadan gittim eve kedimi getirdim. yaklasik 2 yildir bizimle, ve yaptigim en dogru sey diyebilirim. o sevimli halleriyle geldiginden beri evimize nese katiyor kil yumagi. bir de guzel ki, uc renkli, uzun tuylu, yari maine coon. maashaallah.

zaten bir cecen olarak kedi sevmemek absurd olurdu. cecenler kadiniyla erkegiyle hepsi kedileri cok severler, kedilerle ic ice yasarlar. oyle ki banyo yaptirirken bile soyle sasirtici manzaralara imza atabiliyorlar:

https://youtu.be/ozqqybc8zv4
Dünyanın en tatlı hayvanı.Elimden geldiğince beslerim tüm hayvanları ve kedileri.Arsız geldi yine aklıma.Neden bırakıp gittin ya.Hala aklıma geldiğinde gözlerim doluyor.
şimdiki kız arkadaşım kedileri çok seviyor ve galerim tam olarak kedilerle dolu. bazıları çok sevimli ama yinede besleyeceğimi düşünmüyorum
En buyuk oyuncagi ellerim oldu ya . Napacagim bilmiyorum. Deli sey.
Asil ve zarif bi yaratık
Geneli sinsi ama istisna da olsa son derece vefalilari var içlerinde.
Miyav miyav diyen bir hayvan. Evet.
şu an birisi klavyemde uyumuş. kod yazacaktım. hadi kalk la diyemiyorum da. yarın proje teslimim vardı. luna hanımın güzellik uykusunu bekleyeceğiz. popoyu yaymış ekrana sarılmış.
Türkiyem de trafo düşmanı olarak suçlanan hayvan.
sanırım birlikte yaşamaya başladıktan sonra insanın hayatı ikiye ayrılıyor. kediden önce ve kediden sonra.
nankörlüğün kitabını yazmış hayvanlar. evet.
görsel
Yenir...
görsel
görsel
başım ağrıyor. yattım uyudum. bizim küçük hanım geldi dilledi kafamı. ağrı geçene dek yaptı bunu. ağrı geçince kıçını döndü uyudu. aşk bunlar aşk.
güncel Önemli Başlıklar