bugün

görsel
Mal hayvan.
Sevgi arsızı, yürüyen tüy.
sevmiyorum lan bana çok sinsi ve gavat geliyorlar. mis gibi köpek dururken.
Gel de sevme!

görsel
görsel
Her şekilde uyurlar bizim bebis gibi.
Beslenir ki bu
Yenilesi canlılardır efem.
Ama bazen birbirleriyle kavga edip birbirlerine zarar veriyorlar o zaman öyle üzülüyorum ki.
görsel
Kendisi biraz agresiftirde.
istanbul kedilerinin genel durumu.. çok sıcaaakk..

görsel
Dili olsa da sorsam. Gecen yaz bahcemizde gezen aksi, celimsiz, sevimli bir mahluktu. Bu yabaniyi digerlerinin arasinda kucuk kalmis, surati yaralanmis diye korktugum halde sevdirecek kadar kendime alistirdim. Gercekten de kucuktu. Korka korka ben sevdim bu asiyi, ailem sevdi yegenlerim bayildilar, komsular sevdi. Gittim ustunden bi sene gecti, pisi pisi dememle insandan uzaklasmisken gelip kendisini sevdirdi. Biraz depresif gordum onu ama Unutmamis. Ruhumu orda bi satin aldi zaten patisine tukurdugum. Bir aya yakin zaman gecirdik. Simdi bir haftalik bir yolculuga gidiyorum ama aklimda bu nalet var. Tek de degil ustelik, kotu yola dusurmusler erkektir diye isim koydugum zilli Ucuz dogurmus. biri ayni kendisi. Bi bucuk karis boyundalar kafadan popoya gecen sene neredeyse kendisi o kadardi ne ara dogurdu onu da anlamadim. Tavsiye veren olursa alirim. Bi ay sonra alip gotursem yuvasini dagitmis olur muyum. Gelmek ister mi. Amk ben buna bakabilir miyim kucagima bile alamiyorum. Ne yapsam bilemedigim bir hayvan. Keske benden bi kac tane olsa da birini yanina biraksam.
Hem aksi hem sevimli nasıl oluyor yahu?
olsa da sevsek, dertleşssek.
ben ona üzüntülerimii hayallerimi anlatsam o da bana dün yediği mamanın tadından bahsetse..

evet kafayı yedim...
pandalardan sonra dünyanın en tatlı canlısı.
Beşinci kattan atmistim ama parmakliklara tutunup kendini kurtarmistir.sadece dokuz canlı değil bir o kadar da savaşçıdir. Çok aldım pati darbelerini.istediginiz kadar sevgi ve yemek verin maalesef o yine nankör bir hayvandır öyle de kalacaktır.
Geh pisi pisi.
Şunlar
görsel
Başları ağırdığı zaman ot yiyen hayvancağız.
Güzel tatlı sevimli hayvanlar. Bazı biraz yaramaz olsada
Kurallarını kendi koyan, güçlü kişilikli hayvan.
nankör değil, kırmızı çizgilerini geçtiğiniz içindir o müdahaleler, tırmıklar, pati atmalar.
Şşşşttt ayağını denk al, bozma asabımı davranışıdır.
Bir şehrin yaşanılabilir olduğunu gösterir. insanlara; davranış, sevgi, merhamet gibi konularda cok benzeyen canlı türüdür. Bir çok sanatçı için kedinin farklı anlamı vardır. En çok sevdikleri bitki valeriana officinalis tir.
bencil olsalar da çok sevimli varlıklardır.
Kediler, kediler
Seni yer, yer.
Köpekten sonraki en minnoş hayvan.
The walking dead dizisinde bazı karakterler vardı. Sevdikleri zombi olduğunda onları bir yere kapatıp kanatlı hayvanlarla falan besliyordu bu insanlar.

Benim kedim kelebek görünce kendinden geçiyor. Ben de ona kelebek yakalıyorum. Önce kovalamasını sonra yakalamasini ve en son da yemesini izliyorum.

Zamanla dizi daha anlamlı gelmeye başladı. Sevgi tuhaf bir şey.
benimki bahçede uyuyo.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar