bugün

türkiye de , ilk olarak ekşi sözlük le başlayan ; üye olan yazarların , sözcük , terim , deyimlere ilişkin objektif olma şartı aranmadan girdikleri tanımları içeren internet sitelerine verilen isim.
(bkz: uludağsözlük)
(bkz: kalıtımcı sözlük)
yeni bir yazar. hoşgelmiş.
hoşgelmiş yazarımız.iyi bir kişiye benziyor.fakat gördüğüm kadarıyla aşortman yazmakta sıkıntı çekiyor.

(bkz: aşortmana eşofman diyen insan modeli)

edit:aşortman yazmayı biliyormuş ama mahalle baskısı varmış.
Hoşgelmiştir. Bir yazardır ve ayrıca çok iyi bir arkadaşımdırda.
yeni yazar arkadaş hoşgelmiş.
insanin ne oldugunu bir bakista çözen yazardir*

Hoşgelmistir.
siyah

desenli

ince.

anladın sen onu. hoşgeldin.

yeni yazar. *
sekizinci nesil yazardır. güzel entryler yazıyor. takipteyiz.
soğuk odalardan gelmiş yazar.

üşüyoruz reis
üstündeki o kadar güzel söylemlere ragmen irkcilik yapmaya devam eden tip.
(bkz: #14586976)
nasıl sallayacağımı sormama gerek olmayan yazar.

sana ne, istediğim gibi sallarım.
(bkz: #14777315)

bebeğim benim.
yemin ediyorum.

kaç aydır sözlükte iyi kötü bir şeyler yazmaya çalışan bir yazarın çırpınışlarını görüp başlığına ''hoş geldin'' yazmayı başarabilmiş yazar.

hacı hüsrev ; beni çok duyguladırdın gece gece.
avatarı bende bir flashback yaşatan uuser.
aktif yazar.
şu anda sözlükte ki online yazarların 18 mart şehitler gününü kutlayan yazar. merak ediyorum 150 küsüruna da yolayacak mı? ki o yollayana sayı daha da artacaktır.

bil mukabil ben de onunkini kutluyorum. şu anda yad edip hatırladığı ve hatırlattığı o gün şehit olan şehitlerimize yakışır bir şekilde bir hayat sürmesi temennisiyle..
Bugün, Türk Milletinin özgürlük ve vatanı için gerektiğinde neleri feda edebileceğini bir kez daha kanıtladığı bir dönemi simgeleyen 18 Mart Çanakkale Şehitlerini Anma Günüdür. Cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk'ün, “Çanakkale Zaferi, Türk askerinin ruh kudretini gösteren şayanı hayret ve tebrik bir misaldir. Emin olmalısınız ki, Çanakkale muharebelerini kazandıran bu yüksek ruhtur” sözlerinde ifadesini bulan bu zafer, aynı zamanda Mehmetçiğin vatan ve millet sevgisinin de ölümsüzlük anıtıdır. Milletimizin gönlünde daimi yerini alan şehitlerimiz, ülkemizin bağımsızlığının ve bölünmez bütünlüğünün korunması, huzur ve güven içinde yaşamamız, milli çıkarlarımızın savunulması ve vatanımıza hizmet etmek için canlarını feda etmişlerdir. Üzerinde bağımsız olarak yaşadığımız bu vatanı, bağımsızlığımızın, özgürlüğümüzün, vatan sevgimizin, birlik ve bütünlüğümüzün simgeleri olarak, gönlümüzde yaşayan aziz şehitlerimize borçluyuz. Onların, vatan ve millet için yaptığı fedakârlığın değeri, hiçbir şeyle ölçülemeyecek kadar yüce ve büyüktür.

Türk vatanının ve milletinin ebedî varlığı ile devletimizin bölünmez bütünlüğü uğruna gözlerini kırpmadan canlarını feda eden aziz şehitlerimizi, 18 Mart Şehitler Günü münasebetiyle şükran ve rahmetle anıyoruz.
ve bu yazara sevgilerimi gönderiyorum.
150 onlinenin de 18 martını kutlayacak olan yazar. ama malum gizemli yazarlarda var.
yaptığı atraksiyondan ötürü teşekkürlerimi sunduğum vatansever yazar.
Bende onlaynim ama orada gizemli yaziyo. Nickime uysun dedim. Ondan.
ilk ekşi sözlük bu grubu oluşturmuştur daha sonra yeni sözlükler oluşmuştur.
bugün, türk milletinin özgürlük ve vatanı için gerektiğinde neleri feda edebileceğini bir kez daha kanıtladığı bir dönemi simgeleyen 18 mart çanakkale şehitlerini anma günüdür. cumhuriyetimizin kurucusu mustafa kemal atatürk'ün, “çanakkale zaferi, türk askerinin ruh kudretini gösteren şayanı hayret ve tebrik bir misaldir. emin olmalısınız ki, çanakkale muharebelerini kazandıran bu yüksek ruhtur” sözlerinde ifadesini bulan bu zafer, aynı zamanda mehmetçiğin vatan ve millet sevgisinin de ölümsüzlük anıtıdır. milletimizin gönlünde daimi yerini alan şehitlerimiz, ülkemizin bağımsızlığının ve bölünmez bütünlüğünün korunması, huzur ve güven içinde yaşamamız, milli çıkarlarımızın savunulması ve vatanımıza hizmet etmek için canlarını feda etmişlerdir. üzerinde bağımsız olarak yaşadığımız bu vatanı, bağımsızlığımızın, özgürlüğümüzün, vatan sevgimizin, birlik ve bütünlüğümüzün simgeleri olarak, gönlümüzde yaşayan aziz şehitlerimize borçluyuz. onların, vatan ve millet için yaptığı fedakârlığın değeri, hiçbir şeyle ölçülemeyecek kadar yüce ve büyüktür.

türk vatanının ve milletinin ebedî varlığı ile devletimizin bölünmez bütünlüğü uğruna gözlerini kırpmadan canlarını feda eden aziz şehitlerimizi, 18 mart şehitler günü münasebetiyle şükran ve rahmetle anıyoruz.
ve bu yazara sevgilerimi gönderiyorum.
duyarlı yazar.
böyle güzel bir entry ile milli bilincimin şahlanmasını sağlayan 18 mart'ın değerini bilenlerden.

--spoiler--
"bugün, türk milletinin özgürlük ve vatanı için gerektiğinde neleri feda edebileceğini bir kez daha kanıtladığı bir dönemi simgeleyen 18 mart çanakkale şehitlerini anma günüdür. cumhuriyetimizin kurucusu mustafa kemal atatürk'ün, “çanakkale zaferi, türk askerinin ruh kudretini gösteren şayanı hayret ve tebrik bir misaldir. emin olmalısınız ki, çanakkale muharebelerini kazandıran bu yüksek ruhtur” sözlerinde ifadesini bulan bu zafer, aynı zamanda mehmetçiğin vatan ve millet sevgisinin de ölümsüzlük anıtıdır. milletimizin gönlünde daimi yerini alan şehitlerimiz, ülkemizin bağımsızlığının ve bölünmez bütünlüğünün korunması, huzur ve güven içinde yaşamamız, milli çıkarlarımızın savunulması ve vatanımıza hizmet etmek için canlarını feda etmişlerdir. üzerinde bağımsız olarak yaşadığımız bu vatanı, bağımsızlığımızın, özgürlüğümüzün, vatan sevgimizin, birlik ve bütünlüğümüzün simgeleri olarak, gönlümüzde yaşayan aziz şehitlerimize borçluyuz. onların, vatan ve millet için yaptığı fedakârlığın değeri, hiçbir şeyle ölçülemeyecek kadar yüce ve büyüktür.

türk vatanının ve milletinin ebedî varlığı ile devletimizin bölünmez bütünlüğü uğruna gözlerini kırpmadan canlarını feda eden aziz şehitlerimizi, 18 mart şehitler günü münasebetiyle şükran ve rahmetle anıyoruz.
ve bu yazara sevgilerimi gönderiyorum."
--spoiler--