1. 1.
  daha çok sinemada kullanılan bir teknik. önceden yaşanmış bir olayın anlatıldığı sahnelere dönmektir.
  2 ... juansebastianveron
 2. 2.
  geriye dönüş..
  -1 ... piano-forte
 3. 3.
  ayrıca müthiş bir sega oyunudur kendisi. böyle hologramlar falan vardı oyunda.
  2 ... junkie
 4. 4.
  lostta bazen bokunu çıkardıkları olay. halbuki ilk bolumlerinde adada olup bitenleri izlemek kadar heyecan veriyordu. yeni karekterlerin ardı arkası kesilmeyince bitiremediler tabi.
  2 -1 ... penta-don
 5. 5.
  lsd kullanan bünyenin aradan geçen uzun zamandan sonra bile * * beyninde kalan zerresi nedeniyle bir anda kafasının güzel olmasına verilen ad.
  2 ... aksak tirtil
 6. 6.
  death proof'da göremedik ne yazık ki. hal-bu-ki hikaye bunun için gayet uygundu. film normalde o eski "2 süper film birden" tadında grindhouse altında olduğu için belki de fazla uzun tutmak istemediler. 2. bölüm ile devam etmesi mümkündür. mike'ın geçmişi ve kızların sonraki, maceralı olacağı şüphesiz hikayeleri arasında gidip gelen bir film mesela...
  ... fatality of fantasy
 7. 7.
  televizyonda fosfor ekran üzerine yapılan yatay tarama esnasında,elektron tabancasının taranan satırın sonuna gelindiğinde tekrar başa dönmesini anlatan bir terimdir.
  1 ... remomata
 8. 8.
  dillere pelesenk olan kelime. bunda lost'un etkisi buyuk. ozellikle lost izleyen bir de bunu matah bir $eymi$ gibi anlatan radyo yayincilari cok kullaniyor, sikesim gelir. biz de izliyoruz yarraaammm, kullaniyor muyuz habire flashback idi falan. izle adam gibi, bir bolum hakkinda zilyon tane $ey konu$uyorsun. (bkz: bi siktir git)
  1 ... iktidarsiz tecavuzcu
 9. 9.
  şahsım tarafından yeni yapılan şarkıdır. http://www.myspace.com/bugrasisman adresine girip dinleyebilirsiniz.

  ps: listedeki son şarkıdır.
  2 ... hendrix
 10. 10.
  eski oyunlarin arasinda bile siyrilabilecek kadar güzel olan bir ms dos oyunu. çesitli konsollara da çikmistir.
  bazilari bu oyunu "prince of persia'n1n gelecekte geçen hali" olarak tanimlar. evet, oyun prince of persia ile, özelliklle oynanabilirlik açisindan, benzese de oyunun kurgusu geregi bazi insanlarla çesitli diyaloglara girmek ve bazi baska seyler yapmak gerekir. bu da oyunu prince of persia'dan ayirir.
  ... kekistanlihobbit