Bir gün yine zehir sicaklarinda işinizin başında mavi kuyu konaklarının inşaatında amelelik yapıyor tuğla taşıyıp kum çekerek ekmeğinizi kazanıyor diğer yandan da Lice Eleşkirt ve Vanlı arkadaşlarınızla Kürtçe bilmediğiniz için kendi aranızda bulduğunuz haroo ele ula hooooop şeklindeki dili konuşarak egleniyorsunuzdur. Öğle yemeğinde patronunuz lahmacun söylemiş ustabasiniz da size kola almistir. Üstelik sigaraniz da vardır ve keyfinize de diyecek yoktur.

Öğle arasında yemekte kürt dostlarınıza hava atmak için karşıdaki rezidinsi da biz yaptık sahibi hala uğradığı zaman ilk beni sorar hee falan deyip ne boka yariyacaksa ovunuyorsunuzdur. Çünkü övünülecek başka bir şey yoktur hayatınızda dişler sarı iş bok maaş yok dalga zaten genel inşaat işçisi profili düşüncesine göre ters kalmış ufaktir. Çocukluğunuzda da güvenlikli sitede büyüyüp sadece tenis oynadığınız için biraz da kollarınız ince ve güçsüzdür. Kavga falan etsem bunlar belamı siker diye düşünüyorsunuzdur.

Yukardaki de sanki airpodst takmistir. kaç senedir o kadar dua etmenize çırpınmalariniza rağmen tek kulaklığı çıkarıp heaa bile dememiştir. Hayatın bunca kallesligini kederini ve kasvetini sadece YouTube dan müge anlı videoları izleyerek unutuyorsunuzdur. Akşam iş paydos saatiniz gelmiş Kürt dostlarınızla bir günü daha bitirmenin gururuyla birbirinize bakıp yarın yine burdayiz deyip vedalaşıp ayrilirsiniz. Elinizde siyah posetiniz beyaz taslamali açık mavi kot pantolonunuz ve kundurularinizi giyer ve telefondan facebooka girip iş arkadaşınız Şehmuz un arkadaslik isteğini kabul edersiniz.

inşaatta yıkanır genelde arkadaşlarınız ama siz tercih etmezsiniz perde olmadığı için çünkü sebebini sadece sizin bildiğiniz dalgasal çekinceleriniz vardır. Tek isteğiniz eve gidip melek karinizla felsefenin ilk çağ Yunan tarihinde ortaya çıkışı ve yaşanan zorlukları konuşup duygulanmaktir. Eve gitmeden önce karınızı arar ve Melek karicim ne istersin ne alıyım dersiniz o da sanki ağzı doludur gene bir şey zikkimlaniyo diye düşünürsünüz. zaten siskodur ve domatesten kol bacak çıkmış gibi vücudu vardır ama sizde de dalga ufak para yok disler sarı olduğu için fazla ses cikaramazsiniz. Yoo ne yicem derken lock lock ses gelir bulasik yıkıyorum ya falan der ve sizden Çengelköy salatalık al cacık yaparız hava da sıcak zaten iki de ekmek unutma ha der siz de peki melek karicim deyip kapatır ve otobüse binip marketten Çengelköy salatalığı ve iki ekmek alıp eve gelirsiniz.

Hemen banyoya koşar duş alır ve özel gün baksirinizi giyersiniz çünkü akşama belki seks döner evde düşüncesi hasıl olmustur. Banyodan çıktıginizda karınız salatalıkları soyarken elindeki salatalığa bakip size imali gülümser ve daha ufagi yok muydu buneya ayhh ahaha sinirim bozuldu der. Bütün sinirleriniz boşalmış şekilde salatalığı elinize alır lan aslında ufakta değil falan diye düşünürsünüz. Sinirleriniz ziplamistir artık hemen bir sigara yakıp amini dinini sikiyim böyle hayatın dersiniz ve hava almaya dışarı inersiniz.

Posta kutusuna gözünüz ilisir ve kredi kartı ekstreniz gelmiştir hay skiyim bı bu eksikti diye alır ve apartman girişinde elde sigara ekstreyi incelersiniz. Harun büfe Harun büfe tamam 27 lira sigara muratti tamam falan diye aşağı doğru inerken bir eczane alışverişi gözünüze ilisir. O da ne prezervatif alınmıştır hem de okey yok ötesi xl diye markalı modelli bir prezervatiftir. Ayın 23nde alınmıştır. Oysa siz bu kartı o gün karınıza vermissinizdir. Hemen koştur koştur eczaneye gidip selamu aleyküm prezervatif var mı benim karttan alınmışta Burhan abi baksana bi yanlışlık mı var dersiniz ve ekstreyi gösterirsiniz o da yook kanka yenge hanım geldi aldı yanında birisiyle dün falan deyince bir anda beyninizden aşağı kaynar sular dökülmüş halde elde kart ekstresi bütün dünya yalanmış meğer diye bağırarak eve kosarsiniz. Melek yüzlü iblis karınız kapıyı açar hiçbir şeyden haberi yokmuş gibi davranarak yemeğin hazır koyimmi der.

Siz de şimdi anlasildi lock lock sesleri orospu seni diye düşünürsünüz kendi sert bakışlarınızı çay demligi üzerinden yansımasını görünce tirsarsiniz. Aslında dişler de o kadar sarı değil gibi gelmistir. Karınıza ekstreyi fırlatır ve bune dersiniz o da hemen yaaa hii o mu aşkım deyip pazara gitmiştim bir tane gariban geldi teramicyn alsana abla diye yalvardi eczaneye gittik eczacı yanlış girmiştir bak istersen WhatsApp tan teşekkür etti o gösteriyim der ve WhatsApp ina bakarsınız doğru diyodur melek karınız boşuna suphelenmissinizdir. Karınıza ohhh ne iyi geldi süper muamele yaptın Allah razı olsun falan yazmış karınız da ne demek falan demiştir. içiniz bir anda rahatlasa da şüphe kurt gibidir dağları bile deler deyip ekmek bıçağını çekmeceden çekip ananı bacını skiyim deyip defalarca saplarsiniz.

Karınız ölmüş namusunuz temizlenmiştir. Mutfak masasına oturur ve bari şu caciktan iciyim ne de olsa az sonra teslim olucam diye düşünürsünüz. O esnada kapı çalar ve eczacı burhan abiyle polisleri görürsünüz. Burda burda bu işte bakın öldürmüş der polislere. Yıllarca supradiyn aldığınız mahallenizin insanı burhan abi tarafindan Satılmış tezgaha getirilmissinizdir.

Polisler kelepçe takarken son bir kez göğe doğru bakıp daha yaptiklarin yetmedi mi bak ramazanda da full çektim daha yeni dersiniz. Mahalleli çıkmış habercilere röportaj veriyor belliydi hep kavga ediyorlardı zaten deliydi bu falan diyorlardir.

Yeteeeeeer diye bağırarak eller kelepçeli halde özgürlüğünüze veda ederken aklınızdan geçen düşünce Evkur un taksidi de kaldı amk düşüncesidir...
--spoiler--
Siz de şimdi anlasildi lock lock sesleri orospu seni diye düşünürsünüz kendi sert bakışlarınızı çay demligi üzerinden yansımasını görünce tirsarsiniz
--spoiler--

Hikaye ingiltere'de geçiyor. Sesler lok lok değil, lock lock geliyor.
Oturur...konuşurum... ama ciddi...

Konu ciddi çünkü.. öldürsen de bir şeyi değiştiremezsin.

Bilgece davranmak en iyisi.

Sineye cekecektim demek degil bu.
Her şeyi kabullenir de insan. Yıllarca supradiyn aldığı eczacı burhan abinin böyle yapmasını kabullenemez.

Olaya bak ya! Adamın karısının ihanet ettiği yetmiyormuş gibi bir de eczacısı ihanet ediyor..
Vanlılar tamam da liceliler amelelikten anlamaz lan! Kurgusal hatalar var panpa!
hbbia sen ne zaman döndün lan?

serin hikaye aferin.
Filmi çıkarsa izlerim. Zaten hbbia yazdıysa netflixliktir.
Okurken güldüğümü itiraf etmeliyim.

Ayrıca, ben neden kafamda true yi canlandırdım onu merak ediyorum.
Market alışverişini kadın yapıyor olabilir.

Edit: okumadım.
Telaş etme hemen sizin için almıştır yenge hanım.
(bkz: yazıyor yazıyor)
Hiç olmazsa Korunuyor.
Ekstrede ne aldığın yazmaz, sadece dükkan adı ve tutar yazar...

Ama yine de serin hikaye...eskiler bilir, etuuu vardı, sağlam yazardı, özlemiyor değilim...
Bundan sonraki hayatınızda hapisten çıkınca sizi büyük mafya babaları karşılayacak ve sizi istanbul un reisi yapmak için cabalayacaktir. ilerde hayatınız unlu yazarlar tarafından da kaleme alınacak ve süper bir idol olacaksinizdir. Kız kardesinize fotoğraf atıp görüş gününde altına da face de paylaşmalık afilli cümle yaz dersiniz o da peki abi deyip elbet bir gün aslan abim yazıp paylaşır.