bugün

--spoiler--
bir radyo hayal edin. kontorlün sizde olduğu bir radyo. istediğiniz an durdurabileceğiniz, o çok sevdiğiniz şarkıyı geri sara sara, tekrar tekrar dinleyebileceğiniz, sevdiğiniz müziği kaçırmadığınız bir radyo.
--spoiler--

süper fm, joytürk, joy fm, metro fm ve radio mydanoseun içinde bulunduğu sanırım şimdilik 5 radyo kanalını canlı olarak dinlemeyi sağlayan web sitesi.

tabi çok şukela artıları var;

+ bu radyolardan herhangi birinde önceden çalan şarkıları görebilirsiz.
+ radyoyu dinlemeye başladıktan sonra belirli bir zaman diliminde dinlediğiniz şarkıları tekrar dinleyebilme şansına sahipsiniz.
+ canlı olarak radyo istasyonunda bulunan bir kameradan stüdyoyu izleyebilirsiniz.
+ radyo kanalını hd kalitede dinleyebilirsiniz.
+ sıradaki şarkıyı öğrenebilirsiniz.
+ son durum butonuyla haberleri, hava durumunu ve ajandaya ulaşabilirsiniz.
+ biyografi butonuyla çalmakta olan ve ondan önceki çalan şarkıcıların biyografilerine ulaşabilirsiniz.

sitenin tek eksisi üyelik gerektirmesi. tabi bu üyelik de ücretsiz. haydi sömürelim.

http://karnaval.com/
mükemmel ötesi uygulama. üye olduktan sonra 5 radyoyu istediğiniz şekilde dinleyebiliyorsunuz. ister amuda kalkın, ister yuvarlanın.
Şarjı resmen dibe vurduran uygulama.
çok sağlam sitedir. jelli türkçe rock, tercihimdir. arada metro fm ve yabancı rock'a da kayıyorum. şarkı sayısını artırmaları gerek ama.
en beğenilen parçayı patlatıp çalmasını engelleyebildiğiniz site.
sevdiğin nadir radyolardan, sosyal radyo olması da ayrı bir keyifli, istemediğini patlat gayet güzel bir olay.
ses kalitesi gayet iyi olan bir site. alternafli müzikler sunar.
Roketleme sistemini çok sevdiğim site. değişik, güzel.*
aslında ilk ben düşünmüştüm benden hızlı davranmışlar.

demek istediğim ama diyemeyeceğim çok güzel site.
internetten radyo dinlemeyi kolaylaştıran derli toplu keyifli bir site. öte yandan meyhane şarkıları lazım oldu yayın bulamadım biraz daha geliştirilse iyi olacak.
bilgisayardan ulaşılabilen radyo sitesidir. bir kaç tane radyo kanalını barındırması ve o sırada hangi radyoda ne çaldığını göstermesi ile mükemmelliği yakalamıştır. dinlediğiniz radyoda beğenmediğiniz parça gelirse, "başka radyolara bakayım, ne varmış" diye bütün radyolara tek tek girerek uğraştırmak yerine, hangi radyoda ne çaldığını göstererek hemen o radyoya gitmenizi sağlar.
aplikasyonu da olan cok amaclı ve kullanışlı radyolar bütünüdür.
favorimdir, bana mp3 çalarımı unutturan radyodur.
"o jelli radyolarını kaldırmayacaktın" dedirten radyo sitesidir. son günlerde birkaç radyo eklemiş olsalarda jellinin yerini tutmamaktadır. jelli radyonlarına ise bu aralar sadece mobil platformlardan ulaşılabilmektedir.
hakkında bu kadar az yazılmasına dumur olduğum radyo uygulamasıdır. önceleri daha bi güzeldi ama yine de iş yapar. en azından on üzerinden 8 alacak joy türk akustik için...
bir çok radyo kanalının birleşmesiyle oluşan müzik programıdır efenim. çok eğlencelidir.
slogan;

Radyodan Sonraki En Büyük icat.
Mobilden kullanmayı sevdiğim uygulamadır.
en sevilesi mobil uygulamadır.
güzel bir mobil uygulaması bulunan site.
Severek dinliyoruz. *
Fena olmayan uygulamadır.
içinde karma ve yabancı müzik radyolarının olduğu harika uygulamadır. Radyo dışında haberleri yakınlardaki etkinlikleri festivaller ve vizyona giren filmleride görebilirsiniz.
efkar kanalında takılıyorum. bazen çaldığı şarkılar bayıyor.
Sevgililer günü için ayrı kanal açmışlar bir süreliğine. iki şarkıda bir "sevgililer gününe 2 gün kaldı" diye anons geçiyor. Terim olarak adını bilemedim şu an. Ama öyle bir ses tonu ki sanki kıyamet yaklaşıyor hepimiz öleceğiz.

Sevgilisi olana her gün sevgililer günü. Kapitalizmin o...
türkiye'nin tüm büyük radyolarını satın alan grup.