bugün

Kameraman pantolonu.
genişini bulamıyorum. bulursam alacağım. kışın deri ceket ve botla iyi gider.
Kamuflajlısı makbuldür.
Av malzemesi satanlarda kolaylıkla bulunuyor.
Kısa boyluların giymemesi gereken pantolondur.

Yürüyen patates çuvalı gibi gözüküyor a dostlar.*
lisedeyken severek giydiğim pantolon türüdür.
yıllardır kot pantolon giymiş olan bana çok iyi gelen pantolondur. en güzel yanı çok cebi olmasıdır, bu şekilde bir çok şey taşıyabilirsiniz.
içlik giymeyi kolaylaştıran pantolondur.
Bel çantası takan erkeğe iyi gözle bakılmadığından sahip olduğum pantolon. Çok cepli olan herşeyi seviyorum sanırım. Ne yapalım sigara, çakmak, anahtar, cüzdan, telefon derken tüm cepler doluyor. Yolda Birşey alsan tamam da iki şey alınca cep ihtiyacı doğuyor.
Ups marka olanı giyiyorum.
Columbia titanium ve the north face tercihimdir yaz ve kışları için meslek gereği giyiyoruz. On numara ekipmanlı pantolondur. Ayrıca bunu baslık diye acan yazar neyi merak etti anlamış değilim. Bi belirtte bilelim
'bakirim' pantolonu da denir.
Çok cepli rahat kullanışlı muazzam bir icat.
Kargo pantolon ne Allasen.Sürekli dizinin masa pantolon diye bir bölümü vardı onun gibi bir şey mi?
“Seks hayatım yok” pantolonudur.
Toplumsal imajını tınlamadan kotla beraber 10 senedir filan giydigim pantolon. Yan cepleri iş yapar. Cüzdan ıvır zıvır koyarsın. Su koyarsın. Herşeyi koyarsın. Yok efendim bekar pantuluymus. Decathlondan 2 tane alın. 2 tane de mümkünse levis çakın yanına. 7-8 sene bi daha pantolon almazsınız. Fp ürünü.
statü düşüren görüntü.
644677 adet cebine tüm dünyayı sığdırabileceğiniz, rahat ve bol kesimli pantolon.

Bir de hangi cepte ne olduğunu unutmasak, on numara beş yıldızdır.
gezgin kıvamı uzun seyahatlerde hayat kurtarıcıdır nerdeyse.
görsel

Şu ayrıntı ?

inanılmaz bir şey. En sevilendir.

Kot giyen varoştur.
decathlondaki fermuarla şorta dönen modellerini bütün yaz giydiğim pantolon.
Bunlardan bir tane almak lazım.