bugün

(bkz: captain jack sparrow)
Sekizinci nesil yazardır. Hoş gelmiştir. Gönlünce koştursun efendim sözlükte.
kendisi reyizdir efendim. hoşgelmiş.
uluların ulusu, aslan kaptandır. sadece jack sparrow derseniz "kaptan'ı unuttun galiba" diye kızar. bitanecik, sevgili johnny depp tarafından canlandırılır.

ayrıca, hoş gelen yazar.
Yuruyusune hasta oldugumuz sahistr efenm.
Beni pençele diye mesaj atan sapık.
6. nesil olarak yeni nesillere entry girmem normalde ama kendisi istisna.

kendisi ile bir gün dünya tarihinin ses getiren ilk enjeksiyonlu motora sahip nazi uçakları hakkında ve ww2 hakkında konuşmak isterim. umarım o yaşta bir bf 109 g6/trop modelinin kanat açıklığını biliyordur mesleği gereği. öğrenir veya öğretebilirim.

mesela 2016 model gay uçakları yerine, zamanının kralı olan dünya üzerinde milyonlarca fanı olan bir fw 190 a tırt diyenin hava polisliği mesleğini bırakması gerekir.

bu biraz şeye benziyor; pelinsu kızlarının aaaaa 2016 model ferrarisiii var berkecan'ın diyip, 1964 model shelby cobra görünce külüstür demesine benziyor. olsun kendisi sözlüğün pelinsu adayıdır. yaşı kadar öpüyorum kendisini.

ha bu arada uzmanlık alanım değil uçaklar, hobi olarak ww2 uçakları ile ilgilenirim. ama kendisi de benim alanımla ilgili beni böyle madara edecekse beklerim.

bu arada kimse hava kontrol kaleminin ve kargo uçağının fanı olacak kadar salak değildir. ama aşağıladığı bir as pilotunun ve bf 109'un çok sayıda fanı vardır ve kültür seviyesini belli eder.

haydi eyvallah.
Jackin bile işi var benim yok. Allahım yardım et.

Edit:lan yazarmış bu Saygılar.
Kalp hırsızıdır kendisi. Genç kızlara ümit verip sonra ortadan kayboluyor inanmayın bence.
Hayata olan kinini sözlükten yazarlardan çıkarmaya çalışıyor fikrimce . Durduk yere Hakaretler küfürler . Kim canını yakıyorsa ya da sıkıyorsa gelip alsın bunu burdan. Terbiyesiz herif .
(bkz: kuru mama saldırganlığı azaltıyormuş) ufak bir tavsiye sadece .
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.