bugün

entry'ler (918)

sözlükte iyiye gitme belirtisi var mı

Merak içeren bir soru cümlesi.

Arkadaşlar, üç aya yakındır sözlüğe uğramıyorum. Bu süreçte tema dışında değişen bir şey oldu mu? Sözlük artık daha entelektüel konuşmaların geçtiği bir mecra olma yolunda emin adımlarla ilerliyor mu yoksa hâlâ mahşerin beş atlısı olan göt, meme, kavga, kaos ve siyaset etrafında devam mı? Hee bir de çük atanlar vardı, lan bari o yok artık, problemi kökünden kesip kurtulduk deyin. Artık google'a uludağ sözlük yazınca göt fotoğrafı da çıkmıyor. Muhtemelen ups boobs da göt fotoğrafı paylaşmayı bırakmış, buradan onu anlıyorum. Bir devrin daha sonuna gelinmiş sözlükte. Götçü arkadaşlar adına üzüldüm. Neyse, Bir saat falan takılayım bakalım. durumlar nasılmış görelim.

kendinize iyi bakın

Arkadaşlar, hepimizin bildiği gibi sözlük artık hasta bir adam. Osmanlı'nın yıkılış sürecine girdiği evrede, tümör her yere yayılmış durumda. Metastatik bir tümör bu, tümör metin gibi adeta. Gram esmiyor artık.

Geride bıraktığımız süreçte harikulade olmasa da eğlenceli zamanlar geçirdim kendi adıma. Yeri geldi güldük, yeri geldi birbirimizi linçledik ve gömdük. Artık ara verme zamanı geldi benim için ama. Sizden isteğim nerede linçlenecek biri olursa benim yerime de eksi butonuna basmayı unutmayın, nerede fotoğraf paylaşan bir kadın olursa benim için de yürüyün. Sağlıcakla kalın ve damarlı.

iğrenç espriler

Susam esprisini yazacaktım. Bir aratayım dedim başlıkta, 4 yıl içinde 13 kere yazılmış. Hevesim kaçtı.

anın görüntüsü

Bir tanesi kucağıma gelince diğerleri de kıskanıp geliyor.

görsel

siyah giyinmek

Zayıf gösterdiği için Şişko kombinidir.

eksi oy

Genelde yüz vermediğiniz kişiler tarafından verilir. Hıncını almak için pusuya yatarlar ve ne yazarsanız yazın eksilenirsiniz.

açık eksi vererek ilgi çekmeye çalışan sözlük kızı

Yoruyorlar insanı. Seviyorsan git konuş kardeşim nedir bu ali cengiz oyunları böyle. Kitabın hangi sayfasından bu taktik?

kızların vücut yapan erkeklerden hoşlanma nedeni

Erkeklerin diri memeli ve fit kadınlardan hoşlanma nedeninin aynısının ekstradan çük eklenmiş hâli.

Göze daha estetik ve güzel görünen şeylerin daha çok beğenilmesi sebebiyle. Mesela lamborghini gallardo mu renault toros mu desek hasat parasını pavyonda hiç eden dayılar haricindeki çoğunluk lamborghini'yi tercih eder. Toros'un alıcısı yok mu, gördüğünüz gibi onu da çiftçilik yapan emmiler tercih ediyor.

sözlük kızlarının sesleri

Kathleen Edwards'ın sesi gibi sese sahip olan varsa şenlendirsin geceyi.

Edit: bunu eksileyen kim varsa en kaliteli nokta nokta çocuğudur. Aklınızı zikeyim sizin, her şeyi eksileyerek yetersizliklerinizi ve eziklik duygunuzu bastıramazsınız. Kalın kafanıza sokun artık bunu.

sözlük erkeklerinin sesleri

https://voca.ro/1i1CVvasttIz

kocasının kuzeniyle aşk yaşayan trabzonlu kadın

Oçlarının sikinin keyfi yüzünden olan yine çocuklara olmuş. Çocuk esirgeme kurumunda kalsalar muhtemelen kayıp bir hayat yaşayacaklar, bu iğrenç kadına verseler bunun yetiştireceği çocuklar da kendi gibi problemli bireyler olacak. Nereden baksan zarar ziyan.

kadın olduğu halde 60 kilo olan dişi

Geneli şişmandır. Bu kilolardaki kadınların boyu genelde 165 santimetreden kısa oluyor. Kısa olmayanları da orantısız vücut ölçülerine sahipler. Mesela boyu 170 santimetre kilosu 60 ama aşırı yağlı, çünkü tembel olduğu için hayatı boyunca spor yapmayıp hamur işi gömmeyi seçmiş.

akp

Tarihin tozlu sayfalarına karışmaya sayılı günler kalmıştır. Şafak sayıyorum.

chantale külotlu çorap

ince ve zarif bacaklı kadınlara yakışan bir çorap. Kalın bacaklı kadınlarda varis çorabı gibi duruyor görüldüğü üzere.

kadir mısıroğlu nu deli gibi özlemek

Tanrı tez zamanda kavuştursun diyelim o zaman.

sözlük yazarlarının saçları

Aynı fotoğrafları görmekten bıktık. Tat vermiyor artık. Bir aralar ups boobs da hep aynı donla fotoğraf atardı mesela.

sözlük yazarlarının sesleri

Arkadaşlar, ben 1 puanla subaylığı kaçırdım. Ama kışlada sevilen bir askerim. Samimi bir ortamımız var.

https://voca.ro/1cXz5PBxp9gu

sözlük yazarlarının kulaklık marka ve modelleri

Model ismiyle birlikte artı ve eksi yönleri de belirtilirse Kulaklık almak isteyen yazarlara kolaylık sağlayacaktır.

- Audio technica ath-m50x

Kendisi bir stüdyo kulaklığı olduğu için dışarıda kullanıma pek uygun değil. Kaba bir görünüşü var ve görece ağır. Bas konusunda ortalama bir kulaklık ama tizler dengeli diyebilirim. Akşamları gitar çalarken komşuları rahatsız etmemek için gitar amfisine bağlayarak kullanıyorum ben.

yumurta haşlamanın aslında çok zor olması

Al kardeş, senin gibi beceriksizler için aparat yapmışlar. Bunu kullan, zamanla alıştıkça iki tekere dönersin. Şimdilik böyle kullan.

görsel

kas yaparak kız tavlamak mümkün müdür

Amaç tek gecelik ilişkilerse işe yarar ama sadece kastan ibaret bir hödüksen uzun vadede eline alırsın. Dumbbelli...
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.