bugün

(bkz: snuff)
videonun özeti:pitbullun kanişe döndüğü kangalın pitbullu boğduğu yanlarda da bu dövüşü izleyen bi sürü iğrenç insanın olduğu köpek dövüşü videosu.
not:kangalının adının çomar olması ayrıca ilginçtir.
sitedeki yorumlara baktım da, o köpek kangal değil akbaş değil diyenler var. olabilir, köpeğe yakından bakmak lazım. akbaş denen köpek kangala benzer ama kangaldan daha güçlüdür ve az bilinir. ayrıca pitbull un sahibi salak mı? diğer köpek öbürünün 3 katı, neyine güveniyor da öyle bir dövüşe sokuyor köpeğini.

(bkz: bunu yapan insan olamaz)

--spoiler--
-haydi oğlum çiko
-haydi oğlum gomez
--spoiler--
insan denilmicek kisiliklerin yaptigi sacma sapan kapisma. yazik hayvanlara, gercekten yazik.

(bkz: insanligin öldügü an)*
(bkz: utaniyorum insanlardan)
acilen uyutulmasi geren insanlarin organize ettigi kapismadir.
aynı anlama gelen "vs" ve "kapışması" kelimeleri nedeniyle oldukça komik bir cümle. ayrıca hayvanları dövüştüren insan müsveddeleri için;

(bkz: allah belanızı versin)
kangal denen köpek türünün, köpek türünün atası ve en yabanisi olan kurtlarla kapıştığını doğal olarak böyle bir kıyaslamanın olmaması gerektiğini bilmeyen idiot insanlar topluluğunun yaptığı kıyaslama...

nitekim videoya da almışlar, lanet yaratıklar.
pitbull'un çene gücü avantajı olmasına ramen, kilo ve boy farkıyla kangal'ın kazanacağı kapışmadır.

edit: iyi güzel hoşda günah değilmi iki hayvanı dövüştürmek? yazık değil mi o hayvancıklara. o pitbull bir süre sonra ölmüştür.
bir çoban köpeğini, sadece dövüşmek ve öldürmek için üretilmiş bir laboratuvar köpeğine öldürtme isteğini duyanların denediği durumdur.
kangalın pittbulla top gibi oynayacağı kağrşılaşmadır.bitirişi boğazını sıkıp boğarak yapılır.
internette bolca bulunan köpek dövüşü videolarının en popülerlerinden birisi.

http://www.av-doga.com/av...ngal-pitbull-dovusu-.html
her ne kadar tasvip etmesem de, pitbull asla bir kangal'ı yenemez.. ayrıca akbaş diye bilinen köpek, kangal dan kırmadır, kangallara benzerler ama safkan değildir, dolasıyla (çakma kangal) akbaş, kangaldan üstün değildir.
(bkz: bal porsuğu)
kangal daha insancıldır.(ne de olsa anadoluludur)
pitbull ise tam bir pezevenktir. sahibini bile kafasına eserse parçalar.
pitbull cinsi hayvani köpeğin kangalın yanında köpekçik gibi kalacağı aşikardır. pitbulla yazıktır etmeyin eylemeyin.
vahşetin daniskası, cehaletin en acı verci örneklerinden birisidir. cinsi ne olursa olsun köpek köpektir ve toplumdaki birçok insandan değerlidir. onu dövüştüren sahibinden daha değerli olduğu kesindir zaten. dost bildiklerinin seni arkandan vurmasıdır. canilliktir ,yazıktır- günahtır.
bu işin içinde olan insanların yıllardan bu yana sürdürdüğü o döver bu döver muhabbetinden birisidir.Bu kıyaslamayı genelde kangalı olan insanlar pitbullu olan insanları küçük düşürmek için yapar.ama piyasada o kadar iyi pitbulllar varki tersi şeklinde kangalı yatırıyor ve kaçırttıyor ama bunu kangalcılılara söylediğinde ; " o kangal kırmadır saf kangal kacmaz " gibisinden nameler sallıyorlar .
(bkz: seni seçtim pikaçu)
asla onaylamadiğim bir kapişmadir bu.. 2 kedi 1 köpek besleyen birisi olarak böyle bir şeyi asla da onaylayamam fakat şu da bir gerçektir ki yorumlardan anladiğim kadari ile kimse gerçek bit pitbull izlememiş sanirim.. american pitbull la kangal kapiştirirsaniz kangalimizin kötülüğüne olur bu kapiştirma..

edit: bahsi geçen video da pitbull olarak nitelendirilen köpek büyük bir ihtimalle pitbull, boxer kırmasi bir eniktir..

aslı şöyle olan bir köpektir pitbull lar..

http://site.mynet.com/teo...pit-bull-terrier-0305.jpg
pitbull sahibi olarak tamamen karşı oldugum bir durumdur.
köpegim ne başkasına saldırsın, nede beni korusun. bana arkadaşlık etsin, üzgün oldugumda şebeklikler yapsın güldürsün kafi.
30-35 kiloluk köpekle 80-90 kiloluk köpeği kapıştırmaktır. Bunu yapanlar da kangala saldıran Pitbull da maldır, nerede durması gerektiğini bilmemektedir.

öyle iyi tüylü terrier köpekler vardır ki kurt köpeklerini yatırıp kaçırtmaktadır. Mal mısınız olm böyle bir kıstas mı var?
Sen o gazla Köpeğini Kangala salarsın köpeğin ölür veya yaralanır. Sonra Pitbulllar yasaklanmasın dersin, siz yani pitbull sahipleri bu kadar mal olduğunuz sürece Pitbulların yasaklanmasını engelleyemezsiniz. Kendi köpeğinize saygınız, sevginiz yok başkalarına mı olacak?
kazananın kangal olacağı kapışmadır. pitbullu bir bok sanırdık ama bugün 20ye yakın video izledim** her defasında kangal paramparça etti. bide dogo diye bir köpek cinsi öğrendim bugün, bildiğin yabani ayıyı yere serdi hayvanoğlu hayvan.

3: ama çok cesur hayvan pitbull, ona laf yok.
http://www.facebook.com/v...video.php?v=1193213604861
cevabı kesinlikle kangal olan sorudur.çünkü kangal bu gün bu konuda dün yada otorite olan herkesin de kabul ettiğine göre,en asil,en zeki,en insana fayda tabiatına sahip köpek türüdür,pitbull ise daha yetiştirmeye yönelik sonuçlar alınabilinen,zaman zaman öz disiplinden koparak,şahsi fevri hareketlerde bulunabilen bir köpek türüdür,bana tercih yapmak kalsa hiç düşünmeden kangal derim,ancak sonuç olarak hayvanların tamamını eşit olarak sevmek ve onların doğalarına zarar vermemek gerek diyerek konunun kapatılabileceği sorudur.
kangal özgürce dağlarda yaşayabilen,iç güdüsel olarak çok fazla extra doğal özellik barındırabilen bir türdür.