1. 1.
  -ucu sivri, bir yere tırmanmak için kullanılan aparat.
  -eli kopan korsanların ellerine taktığı yegane aksesuar (kaptan kanca).
  ... asiti kaçmış kola
 2. 2.
  izmir küçükparktaki beri blues adlı barda sahne alan grup.ilk izleyişimde fear of the dark çalıp üstüne bir de gitaristleri steve vai'den for the love of god atınca kendimden geçtim.bunun yanında psikopat bir de solistleri var.izleyin fazla yaklaşmayın derim*.yakında demoları çıkacakmış.umarım başarılı olurlar.
  ... ramirez
 3. 3.
  gebze/şekerpınarda faaliyet gösteren dövme çelik ve makine sanayi.
  ... p.stranger
 4. 4.
  fear of the dark coverları aşağıdaki adresten izlenebilen grup.

  http://www.youtube.com/watch?v=6EPla1kHXv4+
  ... ramirez
 5. 5.
  kiriş ve kolon imalatında, önemi pek bilinmesede en hayati elemandır kanca.
  (bkz: hayat kurtarır)
  ... terbiyesiz
 6. 6.
  daha önce ismini duyduğum ama ilk defa dün dinleme şerefine eriştiğim, çok sağlam bir gitariste sahip grup. özellikle Sometimes i feel like screaming performansları çok akılda kalıcı. bu şartlar altında cuma makine, cumartesi kanca izmir'de canlı müzikte alternatifsizler.

  gidin dungeon'a, dinleyip eğlenin. ha bu arada; sahne önünde eşşek eşşek sallanıp yanındakini yumruklayan birine denk gelirseniz bilinki o benim. arada kafasını yumrukladığım kişide atnicki. bu kadar reklam yeter; dağılın.
  3 ... deatly
 7. 7.
  çok pis bir okul oyunu. bacakları yeterli açıklıkta bulunan arkadaşın arkasından sinsice yaklaşılır bir anda kol dirseğe kadar bacak arasına sokulur ve kancaaaaaaaaaa narası eşliğinde arkadaşın ayakları yerden kesilir. psikolojik etkisi çok büyüktür. *
  ... ciyzis kirayzs
 8. 8.
  osmanlılar akdeniz denizciliğinde söz sahibi olana kadar dilimizde olmayan bir kelimeymiş kanca. şöyle ki; ilk kez bir gemicilik terimi olarak italyanca "gancio" kelimesinden türetilmiş. valla ben uydurmuyorum ilber ortaylı diyor.
  ... martin edilen
 9. 9.
  izmir'de pek çok barda sahne almış süper gruptur.sometimes ı feel like screaming olsun, master of puppets olsun,fear of the dark olsun müthiş coverlar yaparlar ve bu nadide eserlerin hakkını verirler.
  ... 89da oyuna giren genc yetenek
 10. 10.
  kendi sözlerini ve sanatlarını konusturmaları beklenen grup.

  ayrıca
  sometimes i feel like screaming
  master of puppets
  fear of the dark performansları mükemmeldir.
  ... mürekkep