1. 1.
    izmir bornovada genelde öğrencilerin takıldığı rockbar. buraya takılan buralara da takıldı,
    (bkz: ooze)
    (bkz: beri blues)
    (bkz: bios)
    ... plug in baby
  2. 2.
    izmir e gelen rock gruplarının genelde konser verdikleri yer. dışarda içilip girilen mekan. bu akşam redd in sahne alacagı mekan.
    -1 ... pink floyd
  3. 3.
    (bkz: zindan)
    ... eru
  4. 4.
    ooze un yanindaki bufe nin satin aldigi soyleniyor. ne kadar dogrudur bilemiyorum ama ooze girmeden once hemen hemen herkesin o bufede bir bira ictigi dusunulurse gayet mantikli olabilecek bir olay.
    ... jusenas
  5. 5.
    izmirde ki eskiden guzel olan mekan (bkz: rockbar) artik ipini koparan gelmektedir. bir ozelligi kalmamistir (bkz: keko)
    2 ... berlinlondraamsterdam
  6. 6.
    efenim bunlar ooze ile birlikte yan yanadirlar.. (bkz: ooze)'a gore daha sert kacar..bilmeyenler icin soyliyim ooze ya da dungeon'a gidilirse eger, iceride icilmez,neden ? cunku hemen kapinin karsisinda bi tekel bayi vardir ki ucer beser alip biralari icilesidir,genclik boyle yapar,yapmalidir hesaplidir * birani ictikten sonra girer muzigini de bi guzel dinnersin,sonra cikar bi daha icersin,bu rituel tekel bayi kapanana kadar gider..
    ... nobran ne ya
  7. 7.
    3 aralık 2006 pazar günü gidilesi mekandır.
    1 ... gerko
  8. 8.
    cuma geceleri makine grubunun sahne aldığı, giriş ücretinin ve içkinin benzerlerine göre çok daha uygun olduğu rock bar.
    -1 ... deatly
  9. 9.
    ilk girişten sonra kola vurulan damgayla * istenildiği taktirde istenilen miktarda girilip çıkılan yer.
    ve tuvalet önünde saçmalyanları izleyip gülmeye, eğlenmeye müsait yer.

+şimdi sıktım kaslarımı hadi vur.
    -şimdi sıra bende ben vurujam.
    +hazır mısın sıra bende...
    şeklinde uzayan ve güvenliğin bu iki sabiyi dışarı atmasıyla sonuçlanan eğlence. *
    ayrıca (bkz: yaş sınırı 21 olsun)
    -1 ... birbarfilozofu
  10. 10.
    hafıza şampiyonu melik duyar'ın zindanda kalan bir kişinin hazin öyküsünü anlatmaktaydı. bu kişi dan çın diye zindanın parmaklıklarına vurmaktaydı. hala yüreğime saplanan bir hançerdir bu dram.
    3 ... yasak merve