bugün

çok güçlü bir aşk yaşanmışsa işe yaramaz.zira illaki d sürücüsü vardır.
gereksiz bütün dosyaları siler.
format için yeni rakı kurulum cd si. *
kurulum için beyaz peynir, meyve. *
kurulumun tamamlanması için zeki müren. *
kurulum tamamlandı.
temiz kalbe hoşgeldiniz.
eğer unutulmak istenen hayatınızın aşkı ise; büyük ihtimalle hata mesajı vererek format işlemi gerçekleşemeyecektir.
zihniniz şu anda hatalı bir işlem yürüttü. beyniniz kalbinizle uyumlu olmadığından bu işlemi gerçekleştiremiyoruz. eski aşkım dosyasını kalbinizden silmeniz imkansız.
Çok tehlikeli bir karardır... Atılan her format sonrası, hemen Windows yüklendiğini göz önüne alırsak; o kalbin bomboş olmasından dolayı hemen dolması yüksek ihtimaldir. Bunu yapmak yerine kalbinize otla doldurun... Benim tarafımdan denenmiş ve "Bu çocuk ya ot, ya da aşırı cool" tepkisi alınmıştır. Yan etkileri: kendinizi ingiltere gibi (ingiltere'nin uzun çayırları ovaları ünlüdür) hissedebilirsiniz...
baştan sona silmek yerine, üstüne yazmak daha mantıklıdır.
ben her bahar kalbime restart veririm diyebileceğim hadise.
kalbin kaldıramayacağı varsayılırsa kalbin kırıklarını aldırmanın daha akıllıca geldiği eylem.
daha önemlisi için;
(bkz: beyne format atmak) *
(bkz: hapşırmak)
(#868170)
(bkz: sudoku)
hiç bir şekilde formattan önce backup yapılmamalıdır.
format kalp:

-bu kısımda ki bütün bilgiler silinecektir. devam etmek istediğinizden emin misiniz;
-eee yok anasını satım kalsın lan, belki döner bize.
(bkz: eternal sunshine of the spotless mind)
oncelikle cep para ile doldurulup bir meyhanenin oradanda bir pavyonun yolu tutulur, ardindan guzel bir rus bayanla yakinlasma ondan sonra cepten paranin cikmasi, ardindan format tamamlanmis olur...
Lutfen Dikkat : Kalici etkiler birakabilir...
öncelikle herkesi hayatından silip, unutup, başka bir şehire yerleşip hayata orada devam etmek.
(bkz: windows heart)
dikkatli olunması gereken hede. yanlışlıkla formattan sonra bozuk işletim sistemi yüklememek lazım.
beyne de atılırsa çok temiz olabilecek hadise. ama zaten insan neleri unutmuyor ki format falan yalan zaten hafızamız unutmak ile maluldur.
sıfırdan başlayarak sevmek. kimine göre en baştan aşık olmak. insanın kendi kendini kandırmasıdır çünkü yaşanmış hiçbir şey yaşanmamış sayılamaz.
maziye sünger çekmek *
kapakçık ameliyatı olmak.
kalbe format atmak için eminmisiniz?
X[diyelim ki eminim] [ben bir düşüniyim] [çok doluyum be sözlük]
dowland...
eror xxxx raporu.
işlem gerçekleşemedi.
-bir daha denesek?
+kalbe ulaşılamıyor...
mumkun olabilmesi durumunda bircok seyimi feda edebilecegim bir eylem. keske her sey filmlerdeki kadar kolay olsaydi.

hic kirigi cizigi olmayan yepyeni bir kalp hic fena olmazdi..