1. 1.
  insanı psikopata bağlayan, amerika'dan çıkan, japonya'dan yayılan 9 adet rakamla hayat bulan bulmaca.
  kalem silgi ikilisiyle tadı başkadır ama daha önce çözmemiş olanlar için önizleme tadında http://www.websudoku.com
  3 ... cikarinbeniburdan
 2. 2.
  ilk başta anlamsız gelen fakat kısa sürede sarıp hayatınızın vazgeçilmezleri arasına girmeye aday bulmaca.
  4 ... anthrax
 3. 3.
  müthiş zihin açan çok zevkli bir bulmaca
  3 ... doksanüç
 4. 4.
  bagimlilik yapar. o yüzden baslamayin derim ben.
  2 ... aftermath
 5. 5.
  (bkz: kokoloji)
  ... rsbrnch
 6. 6.
  bir tik uzakta guzel ornekleri bulunabilen oyun.
  http://www.life.com/Life/sudoku/
  1 ... child
 7. 7.
  babamın son günlerde sardığı bulmaca.geçenlerde bi kitap almış sudoku isminde, içinde bir dolu bulmaca var.en zor olanı yaparsan kara kuşak veriyolarmış, peder sonucu göndermiş web sitesine, bi takdir belgesi gelmiş hava atıyor şimdi ben kara kuşağım diye.
  4 ... eqin
 8. 8.
  bu başlıktataki entrylerde nasıl oynandığı, yani o karelere ne yazınca, nereye ulaşacaksın gibi bilgiler olmalıydı diye düşünmeden edemiyor insan.*
  4 ... pilotmont
 9. 9.
  Sevdiğimin sudoku su bu, çözüp çözüp gitmeyin. Sonra laf ediyor, kim çözdü bu sudoku yu diye. E ne diyeceksin. Yavşak arkadaşlarım mı çözdü diyeceksin. Yavşak arkadaşlarım çözdü diyorum. Vay efendim niye çözdürdün de, onların kendi sudokuları yok muymuş da, benim sudokuma mı kalmışlar da, benim sudokumu niye çözmüşler de, neler çekiyorum ya. Çözmeyin .mına koyiim şunun sudokusunu ya. Hakikaten sizin kendi sudokunuz yok mu. Yoksa ben alayım. Akşama kadar çöz. Yeter ki şu sevdiğimin sudokusunu çözmeyin arkadaş. Bambaşka biri oluyor sudokusu çözülünce. Skicem onun da en sonunda sudokusunu ama sen dur. Arkadaşım çözmeyeceksiniz sevdiğimin sodukosunu. Bak kalbinizi kırarım. Sevdiğimle arama, yavşak arkadaşlarım tarafından çözülmüş bir sudokunun girmesine izin vermem. Seviyorum. Haa, ben sudokusunda değilim. Sudokudur bu, çözülür. Ama herkes kendi sudokusunu çözsün. Ben senin sevdiğinin sudokusunu çözüyor muyum. Çözmüyorum. O zaman sen de benim sevdiğimin sudokusunu çözmeyeceksin arkadaş. Beni deli etmeyin. Benim deli tarafım çok pistir. Oh ne ala memleket be. Çözüp çözüp git. Kendi sudokunu niye çözmüyorsun. Biter diye mi korkuyorsun. Seninki sudoku da sevdiğiminki ne. Sevdiğiminki de sudoku değil mi. Sudoku. Senin sudokun bitiyor da sevdiğimin sudokusu bitmiyor mu çözmeyle. Bırak, bundan sonra kesiyorum seninle olan arkadaşlığımı. Senin nasıl bir insan olduğunu şu andan itibaren anlamış bulunmaktayım. Şerefsizsin sen. Senin yüzünden sevdiğimle az kalsın ayrılma noktasına geldik, biliyor musun. Şerefsiz. Lan sktir git..
  (bkz: alpay erdem)
  7 ... kemalettin şentürk
 10. 10.
  japonların dünyanın kafasını bulandırmak , zamanını çalmak için çıkardığı yeni nesil zeka oyunu..
  2 -1 ... killing joke